Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.06.2018 05:37:02 

Aloe vera

zvířata
TOPlist Doporučujeme Vám přečíst si Pravidla a FAQ,

 

Aloe zvířatům   

Tak, jak blahodárně aloe vera působí na zdraví člověka, působí na všechny živé tvory. Domácí mazlíčky a hospodářská zvířata nevyjímaje.            

 Použití Aloe First a Heat Lotion u zvířat

Aloe First a Aloe Heat Lotion - tyto produkty se na pomoc zvířatům, která mají nějaké těžkosti, příliš nevyužívají.

 Oba by však měly být součástí balíčku první pomoci, aby sloužily nejen majiteli, ale i jejich zvířatům.

 First (aloe první pomoci)

Aloe First se obvykle používá i při dýchacích potížích, jako je chronické plicní onemocnění u koní. Inhalování ve formě aerosolu pomocí rozprašovače pomáhá předcházet některým symptomům tohoto onemocnění.

  Lékařské studie dokázaly, že tento sprej s vysokým obsahem aloe vera je skvělý   na poranění a infekci pokožky. Když před použitím jiného přípravku použijete na rány nejprve Aloe First, urychlíte tím jejich hojení. Aloe First je skvělým přípravkem na vyplachování ran. Nejenže odplavuje bakterie a nečistoty, ale zároveň snižuje riziko zanícení a podporuje obnovu buněk, čímž zkracuje čas potřebný na hojení.

Aloe First může být aplikován přímo na oblasti postižené dermatitidou, ekzémem, popáleninami nebo alergiemi. Je skvělý i na zanícené dásně a vřídky. Už pár kapek Aloe First spolu s Aloe Gelly pomáhá při infekci v uších. Po těžkém tréninkovém dni můžete přikládat na nohy koní chladivé obvazy, které namočíte do Aloe First. Ošetříte tak šlachy, vazivo a přetížené klouby       

Aloe Propolis Creme je krém, který má výborné utišující a antibiotické vlastnosti na lokální i větší kožní problémy. Upozorňujeme, že díky hluboko pronikajícímu efektu Aloe Propolis Creme je nutné klást důraz na důkladné očištění poraněných oblastí od nečistot, které nesmějí proniknout pod pokožku. Vhodný je Aloe Liquid Soap tekuté krémové mydlo)  anebo Aloe vera šampón, když je na postiženém místě spousta chlupů.

                                         Aloe Heat Lotion (aloe hřejivý krém)

Tento produkt s vysokým obsahem aloe vera má i množství dalších složek, které působí hřejivě. Aloe vera má díky svému složení nejen uklidňující a protizánětlivé vlastnosti, ale také pomáhá těmto složkám pronikat hlouběji do pokožky. Zvířatům se má tento přípravek do kůže přímo vmasírovat. Nestačí ho jenom nanést na srst. Aloe Heat Lotion je účinný při problémech s klouby, šlachami, vazivy a svaly.

V některých případech aplikuji MSM Gel, častěji v akutní fázi kvůli ochlazování a střídám ho s Heat Lotion pro dosažení lepších výsledků. Jednou z oblastí, ve které jsme zaznamenali pozitivní výsledky u mnoha zvířat, je artritida. Časté masírování postiženého místa je u zvířat výrazně účinné, hlavně když se kombinuje s pitím výživného nápoje Aloe Freedom.

Používáním hřejivého krému Heat Lotion i při jiných problémech, se vždy objeví jeho nové výhody. Používá se například na pomoc při nemoci nohou u poníků. Může se použít i u zacpaných nosních dutin aplikováním malého množství krému pod nosní dírky. Lidé používají Heat Lotion při bolestech hlavy, vmasírováním do spánků. Velmi účinný je i při omrzlinách rukou a nohou. Nesmíme však zapomenout, že u zvířat, která se zúčastňují soutěží, se nemá používat a to nejméně sedm dní před soutěží.

 

Aloe Freedom

 

problémy s klouby mají dnes všechny zvířata a většina majitelů zvířátek narazí na tento běžný problém.

 

Na ulevení od bolesti  u artritídy je vhodné použít Freedom

 

Freedom pro zvířata  - koně 250 ml denně

                                               - psi 60 ml denně

                                               - kočky 20 ml denně

 

                         Všeobecné rady pro topické použití aloe vera  

Přípravky k vnějšímu použití, které běžně aplikuji ve své praxi, zahrnují:
Aloe vera mýdlo – Použijte ředěné k vyčištění kůže.
Aloe vera šampon – Použijte v podobných případech jako mýdlo, především, když je na postiženém místě spousta chlupů.
Aloe vera first – K opláchnutí ran a jako první aplikace při kožních problémech.
Aloe vera gelly – Především na rány, spáleniny, jakékoli kožní trauma a na kožní problémy, jako jsou ekzém a psoriáza.
Aloe vera propolis – krém aloe vera kombinovaná se včelím propolisem (přírodní antibiotikum) - použít pro infikovanou kůži a případy velmi suché kůže.
Aloe vera heat lotion – Aloe vera v "horko" produkujícím spojení, které podporuje zásobování krve do oblasti. Vhodné pro jakékoli zranění, kde by zvýšená cirkulace byla prospěšná. Především užitečný pro šlachy a svalové problémy. U zvířat je důležité, aby se aplikoval přímo na kůži a ne do chlupů. Hlavně používat pro chronické případy jako artritida, ale může být prospěšný, když je alternován se studenými aplikacemi při určitých akutních případech.

   Žádné vedlejší účinky  

   Nezávislý výzkum neprokázal žádné toxické vedlejší účinky během používání přípravků z aloe vera, a proto žádné vedlejší účinky nebyly nalezeny ani u zvířat.

 

 Vlastní zkušenosti.

Moje dcera má chovnou stanici kníračů, její pes  měl jít na výstavu , ale objevil se mu na kůži mokvající flek, veterinář předepsal mast, která moc nepomáhala, a s uvedeným problémem by nemohl jít na výstavu, která byla za týden. Protože všude nosím svoje výrobky aloe, vyčistila jsem kůži  aloe vera mýdlem, nastříkala firstem a natřela aloe gely, dcera mu to pak dělala 6 dní , kůže se krásně vyčistila , dcera se výstavy se svým pejskem zúčastnila a vyhráli všechny ceny ve své třídě.

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist
TOPlist Doporučujeme Vám přečíst si Pravidla a FAQ,