Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.06.2018 05:37:02 

Aloe vera

gynekologie
TOPlist Doporučujeme Vám přečíst si Pravidla a FAQ,

 

TĚHOTENSTVÍ A VÝROBKY FLP  

MUDr. Milan Trizma, gynekolog

 Narození krásného zdravého a životaschopného dítěte je vzácným darem pro všechny rodiče. Každá zdravá žena přirozeně touží dát nový život. Pro mnohé z nich je právě toto dosažením nejvyššího životního cíle.

Objevilo se  několik tzv. aloe dětí. Jak řekl pan primář Košlík: „Nemusíme věřit vědě, věřme faktům!“ A ta fakta jsou zde. Prvním zářným příkladem byla manželčina asistentka, která otěhotněla po čtyřech létech pokusů a poté, kdy měla jakýsi problém, kvůli kterému začala pít aloe a najednou otěhotněla. To byla spíše náhoda. Jenže potom se nám objevilo druhé dítě a případ, kdy u paní, která byla čtyřikrát na umělém oplodnění v Bratislavě a čtyřikrát se toto oplodnění nezdařilo, se po kúře Aloe Berry Nectaru s A-Beta-CarE pokus zdařil a ona donosila dítě do devátého týdne, i když nakonec potratila. Později se zjistilo, že šlo o toxoplasmózu, na kterou ji do té doby nikdo nevyšetřil. Už to byl obrovský úspěch, že tato paní řekla: „Vždyť to musí být zázrak, protože jsem vydala obrovské peníze za to, abych vůbec otěhotněla.“ Nyní máme na oddělení sestru ze záchranky v Bánovcích, která se léta snažila otěhotnět. Teď, před několika týdny, porodila zdravé dítě. Přišla za námi spolu s manželem asi před půldruhým rokem s tím, že už vyzkoušeli všechno, že se ještě pokusí o umělé oplodnění a že slyšeli, že je to možné. Bylo to možné – A-Beta-CarE plus Berry Nectar. Tato kombinace je velmi zajímavá také pro muže. Je velmi dobré, když jí užívají oba partneři. U těchto osob je třeba navodit určité psychické uvolnění, protože ona veliká vůle často vede do slepé uličky.

 To jsou tedy naše zkušenosti. Je jich samozřejmě daleko více. Nesmíme se tvářit, že jsme zázrační léčitelé, že máme v rukou zázračnou věc, ale když je třeba organizmus trochu „popostrčit“, aby se dostal do těch správných dveří, často se nám to podaří. Pocit, že jste umožnili, aby se narodilo dítě, je pak pro vás do jisté míry satisfakcí za námahu, kterou jste při tom vynaložili.

 Zaznamenali jsme chronické recidivující záněty vejcovodů. Měl jsem sedm pacientek opakovaně léčených antibiotiky. Po tříměsíčním užívání aloe vera byl u pěti z nich zaznamenán ústup ad integrum, což znamená, že tyto ženy byly v podstatě v pořádku. Také palpační nález byl zcela normální. U jedné pacientky došlo k ústupu subjektivních bolestí při přetrvávání určitého palpačního nálezu. Pacientka se cítila dobře, při vyšetření však bylo mezi prsty cítit, že nějaký zánět proběhl. Navíc u jedné pacientky došlo k částečnému ústupu na přiměřenou míru, přičemž sama sdělila, že subjektivně se cítí dobře, ovšem palpačně tento nález zůstal nezměněn. Je však možno říci, že u všech těchto sedmi pacientek se zlepšil subjektivní pocit, z toho u pěti zřetelně a u dvou výrazně. Pokud jde o ovariální cysty, měli jsme celkem osm pacientek. Velikost cyst se pohybovala mezi 3 až 6 centimetry, v jednom případě dosahovala 7 cm. U čtyř z nich bylo sonograficky pozorováno vymizení. U dvou žen byla nutná operace. Poté se zjistilo, že se jednalo o endometriozní cysty. U těchto pacientek byla nutná operace, při které byly cysty odstraněny. U dvou pacientek bylo sledování ukončeno, naštěstí, těhotenstvím. Již nebylo potřebné sledovat cysty, protože důležitější byly jiné věci.

 Poté jsme čtyřem pacientkám po dobu půl roku po operaci podávali pooperační aplikaci. Byly bez komplikací, bez bolesti, palpační nálezy byly normální. Šlo o tzv. hysterektomie, tedy operace, při kterých byla odstraněna děloha. Nedošlo k žádným pooperačním srůstům, jež by měly výrazný vliv na bolesti. Ženy, které samy prodělaly nějakou operaci, to znají. Velmi často se dostavují problémy, hlavně pooperační zánět, jenž vzniká jako přirozená obranná reakce organizmu na operaci a někdy hodně komplikuje život. Operační rány se přirozeně hojily bez komplikací.

Poté následovala pooperační aplikace  u tří pacientek s inflamačními tumory. Jednalo se o zánětlivé procesy a pacientky byly operovány kvůli velmi těžkým zánětům. U všech tyto operace skončily odstraněním jedné stran vaječníků i vejcovodů. Pooperační průběh po dobu 3 až 6 měsíců, kdy jsme mohli pacientky po operaci sledovat, byl bez komplikací. Těmto pacientkám byl dlouhodobě podáván Berry Nectar v kombinaci s Lycium Plus a Arctic Sea Omega 3.

 Dále se vyskytly recidivující chronické vulvovaginitidy, tedy obtížně léčitelné záněty pochvy, kdy pacientka opakovaně užívá lokální antibiotickou léčbu, přesto se však nemůže zbavit tohoto problému. U devíti pacientek jsme prováděli tzv. 6 měsíční impulsní léčbu antimykotiky a po dobu dalších tří měsíců byl aplikován Aloe Vera Gel v kombinaci s Aloe Vera Gelly a lokálně byl podáván Aloe First. Po uplynutí šesti měsíců od léčby se u pacientek neobjevily recidivy, pouze u jedné z nich se tento stav vrátil, pacientka však poté skončila na imunologické ambulanci v Bratislavě. Jednalo se o tzv. imunoalergickou deprivaci, přičemž tuto pacientku, mám takový pocit, dosud nedali do pořádku, i když je přesně známo, co jí je. Diagnóza byla stanovena přesně, leč problémy má tato pacientka nadále.

 U sedmi pacientek byl aplikován Aloe First a Aloe Lips při začínající mastitidě s teplotami, s kultivačním důkazem staphylococus aureus. U čtyř z nich se nevyskytly komplikace vyvolané antibiotiky, došlo ke zhojení bradavek a obtíže ustoupily do dvou dnů bez komplikací.

U jedenácti pacientek, které používaly Aloe Lips preventivně jeden až tři týdny před porodem, se nevyskytly žádné problémy tohoto charakteru, což je poměrně vzácné, protože u dvou z deseti pacientek se určitě objeví nějaké problémy s prsy.

 U třinácti žen, jež užívaly aloe z jiných než gynekologických důvodů, došlo k úpravě menstruačního cyklu. Čtyři z nich hlásily vymizení bolestivých menstruací. Tyto pacientky užívaly aloe z nějakých zcela jiných důvodů, ale samy přišly s tím, že se jim zlepšil také žaludek, především však už neměly bolestivé menstruace a upravil se jim cyklus.

 Tři pacientky používaly Aloe Heat Lotion. Právě díky těmto případům mám zkušenost s potíráním křížové oblasti zad při zánětlivých onemocněních. Tato děvčata na to šla iniciativně sama a vlastně sama dospěla k poznání, že jim to dělá velmi dobře.

 

Vlastní zkušenosti

Díky pití aloe vera, mám výsledky dle slov mojí gynekologičky  na 1 s hviezdičkou. A jestli se mi objeví malé trhlinky, okamžitě použiji aloe gel, a za pár dní je po probléme. Aloe gel taktéž pomáhá i při ženských problémech – zánětech.

Zkušenosti s použitím výrobků Aloe

 
Vážení spolupracovníci, ráda bych se s vámi podělila o zkušenost, kterou jsem získala s produkty FLP. I když jsem o nich věděla déle než dva roky, vždy se mi zdály hodně drahé, a tedy nedostupné. To však jen do doby, kdy se dostavily gynekologické problémy a já musela nastoupit do nemocnice na kyretáž. Předoperační vyšetření potvrdilo 5 cm velký myom na vaječníku a po zprávě z hystologie mi lékař oznámil, že operaci musí za šest týdnů zopakovat, protože mám v děloze předrakovinné buňky. Svěřila jsem se s tímto problémem paní V. Janatové a ona mi doporučila užívat gel, včelí pyl, Lycium a Omegu 3. Užívala jsem tyto produkty poctivě a věřila, že mi pomohou. Když jsem pak znovu nastoupila do nemocnice a šla na předoperační vyšetření, lékař zjistil, že žádný myom již nemám, i když v posledních záznamech byl. Měla jsem z toho velkou radost a pacientky, které se mnou byly v nemocnici, nechápaly, proč se směji, když nejsem zdravá. Po nové operaci mi asi za deset dnů přišla domů z nemocnice zpráva, že jsem v naprostém pořádku. Tímto bych chtěla poděkovat paní Vlastě Janatové, že mi ukázala i jinou cestu k uzdravení. Nebýt těchto produktů, měla bych dnes odstraněny všechny ženské orgány tak, jak mi řekli lékaři. Po této zkušenosti jsem se i já stala distributorem firmy FLP a pomalu se učím od svých sponzorů pana Másla a paní Janatové.

Jindřiška P., Vichová nad Jizerou

 Byla jsem těhotná a gynekolog mi zjistil cystu 7x4 centimetrů na vaječníku. Doporučil mi interupci. Známý lékař, který zná výrobky FLP mi doporučil pít Aloe Vera Gel. Po dvou měsících cysta zmizela.

 Alena B. 

Měla jsem cysty na prsou a měla jsem jít na operaci. Pila jsem Aloe Vera Gel, Aloe Berry Nectar a užívala jsem Lycium Plus. Po dvou měsících cysty zmizely, takže jsem nemusela jít na operaci. 

64-ročná žena so základnou diagnózou rakovina prsníka, s metastázami do pľúc, dostávala 1x týždenne chemoterápiu, ktorú však znášala veľmi zle: ťažko vracala, rýchlo došlo počas liečby k poklesu bielych krviniek aj krvných doštičiek. Preto liečba musela byť prerušená. Užívala moderné lieky proti vracaniu, ale vracanie pretrvávalo. Pacientka nemohlo prijímať takmer žiadnu potravu, vyvrátila aj čistú vodu. Odporúčal som pitie Aloe Vera Gelu 2x denne 0,5 dcl. Už po prvých dvoch dávkach vracanie ustúpilo, po dvoch dňoch ustúpil aj pocit na vracanie. Pomerne rýchlo sa upravili aj hodnoty krvného obrazu. Pacientka mohla pokračovať v chemoterápii. Aj počas liečby pravidelne užívala Aloe Vera Gel 2x denne 0,5 dcl , a vedlajšie účinky chemotrápie sa vôbec neobjavili. U tejto pacientky sme mohli znížiť aj dávky liekov proti bolestiam, keď užívala Aloe Vera Gel. Neskôr sme pridali Forever Royal Jelly, v dávke 3x denne 1 tabletku, nakoľko strácala na hmotnosti. Vďaka Royal Jelly sme tento proces zastavili. Pacientka znášala svoj ťažký údež podstatne lepšie najmä vďaka Aloe Vera Gelu.

Záver: Aloe Vera gel môže podstatným spôsobom pomôcť u pacientov, ktorí musia byť liečení chemoterápiou, alebo aj ožarovaním. Je však potrebné konzultovať s ošetrujúcim lekárom užívaniu Natur gelu počas chemoterápii alebo rádioterápii. Každopádne však odporúčam užívanie Aloe Natur gelu pred aj po liečbe chemo alebo rádioterápiou.

 

TOPlist
TOPlist Doporučujeme Vám přečíst si Pravidla a FAQ,