Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.06.2018 05:37:02 

Aloe vera

kožní problémy-lupénka
TOPlist Doporučujeme Vám přečíst si Pravidla a FAQ,

 

        

   Aloe Vera a kožní problémy - lupénka

 

 

Psoriáza – lupénka – je chronické kožní onemocnění charakterizované

vyvýšenými plochami kůže, obvykle pokrytými bělavými nebo stříbrnými šupinkami. Lupénka se objevuje většinou mezi desátým až třicátým rokem života, ale může začít kdykoli. Vyrážka napadá nejčastěji část hlavy s vlasy, lokty, kolena, bederní a hýžďovou krajinu. Nehty na rukou i nohou mohou být žluté nebo důlkovité. Rozsev čerstvé psoriázy (lupénky) hezky nevypadá, ale plošky většinou nesvědí, ani příliš nebolí. Asi 15 procent pacientů s lupenkou má vyrážku tak rozsáhlou a závažnou, že jim působí značné obtíže a znemožňuje normální život. Asi v pěti procentech případů se objevuji otoky a bolesti kloubů, podobné příznakům revmatoidní artritidy.

I když jsou pozoruhodné vlastnosti gelu z Aloe vera stále předmětem zkoumání různých vědeckých pracovišť na celém světě, existuje již mnoho důkazů, že tento gel skutečně velice úspěšně a rychle hojí každodenní domácí poranění jako jsou popáleniny a říznutí, poštípání hmyzem, zažívací a střevní potíže, alergie a exémy.

Aloe vera se používá při léčení pacientů s lupenkou. Aplikace na kůži třikrát denně po dobu několika měsíců vede k průkaznému zlepšení stavu. Chladivý, zklidňující gel z listů aloe vera je zázračným lékem na rány a popáleniny a pomáhá zklidnit zažívací potíže. Aloe vera patří mezi sukulenty z čeledi liliovitých. Léčivé účinky jeho dužnatých listů popsali Egypťané už patnáct let před Kristem. Původně pochází od mysu dobré naděje a divoce dnes roste v Africe a na Madagaskaru. Najít ho ale můžete i v Karibiku, ve Středomoří a v USA, kde si jej pěstují  farmaceutické a kosmetické firmy. 

Zklidní kožní alergie, akné, ekzémy, lupénku a zmírní průběh pásového oparu. V těchto případech je vhodné zkombinovat  vnitřní užití šťávy či tablet se zevní aplikaci gelu.

Zkušenosti


Psoriáza se u mě poprvé objevila na kolenou a loktech, když mi bylo 15 let. Nechodil jsem po doktorech a zkoušel jsem volně dostupné léky, které měly velmi slabý účinek. Ve třiadvaceti došlo ke zhoršení. V té době jsem pracoval tři měsíce v Německu a psoriáza se rozšířila na ruce a předloktí. Pokožka stále praskala a krvácela, nemohl jsem pracovat. Opakovaně jsem navštívil svého lékaře, který mi předepisoval mnoho různých krémů, ale bez účinku. Nic mi nepomáhalo, a tak jsem to nakonec vzdal. Po několika týdnech se nemoc projevila dalším zhoršením a moje ruce nejen, že praskaly a krvácely, ale ještě opuchly a vůbec se nehojily. Když jsem se náhodou pořezal nebo odřel, rány se nehojily. Místo vytvoření strupů se měnily na psoriázu, a tak jsem opět nemohl pracovat.
Ven jsem nevycházel, pokud jsem opravdu nemusel, a i tehdy jsem se snažil úplně zahalit. Jsem si jistý, že si lidé myslí, že mám nějakou infekční nemoc. 1. června 2002 jsem navštívil výstavu, kde jsem se setkal s jednou dámou. Poprosil jsem jí, aby se mi podívala na ruce. Po krátkém rozhovoru moje ruce vyfotografovala a doporučila mi kombinaci přípravků. Používal jsem Aloe Vera Gel, Aloe Propolis Creme a Aloe Liquid Soap.
Když jsme se s onou dámou opět setkali 24. června, byla stejně jako já překvapená výrazným zlepšením za tak krátký čas. Za necelý měsíc, 9. srpna 2002 jsme se znovu potkali a ona vyfotografovala důkaz. Moje psoriáza se úplně ztratila. Od té doby zase naplno pracuji, oblékám se jak chci, a nemusím se obávat, že si mě lidé příliš všímají. Pokračuji v užívání těchto fantastických výrobků a vřele je doporučuji.
Wayne S.

Ještě jedna zkušenost. Setkala jsem se s jednou mladou dámou, která pracuje jako manažerka v Košicích a má problémy s atopickým ekzémem. Už téměř od narození se jí projevuje na různých částech těla, ale hlavně na rukou. Styděla se za to a skrývala ruce, velmi psychicky trpěla. Od té doby, co se známe užívá Aloe Berry Nectar a doporučila jsem jí propolisový krém. Před týdnem mi volala a potvrdila, že je to něco fantastického, že jeden den si natřela několikrát ruce a problémy ustaly, ráno se vzbudila a ruce měla krásné, čisté, hladké. Plakala dojetím, že něco takového vůbec existuje, protože se jí pokoušeli pomoci lékaři, hlavně kožní, různými druhy krémů a pouze tento jediný propolisový krém jí pomohl.
Anna Z., Košice

Náš syn (20 let) je postižen od kojeneckého věku atopickým ekzémem (někdy bývá označován jako dětský či konstituční ). Kulminace tohoto ekzému nastala u něj mezi 3-5. rokem věku, poté nastal ústup a vlastně mu zůstaly jen zbytky ekzému pod nosem a okolo rtů.
Zbytek těla, ruce a paže, nohy byly léta prosté ekzému. Přesto, jakmile kůže nemůže řádně dýchat - a to se stalo vloni v letní sezóně, kdy nosil (byť kožené) rukavice na motorku, rozjel se mu po krátké době ekzém na rukou, ekzém velmi svědil, po rozškrábání mokval a krvácel. Zdá se to až neuvěřitelné, ale skutečně po 1 týdnu pravidelného ošetřování (minimálně 2x denně ráno a na noc) přípravky s vysokým obsahem AV se ruce zhojily .
Syn je vášnivý motorkář, a tak protože se nevyhne nošení kožených rukavic, ekzém má tendenci se opakovat - a tak nezbývá nic jiného než pravidelně preventivně své ruce ošetřovat přípravky s AV, aby se vyhnul recidivě.

Oba - manžel i syn používají šampon na vlasy s AV, který zamezuje tvorbě lupů ve vlasech. Vlasy jsou pěkně lesklé, pružné a pevné a vlasová pokožka bez lupů. AV má schopnost pronikat do hloubky, otevírá póry na pokožce hlavy - tím jak proniká do pokožky, pomáhají aminokyseliny rostliny obnovit zdravou tkáň. AV tak napomáhá důkladně vyčistit pokožku hlavy a přenáší nečistoty na povrch, takže mohou být vymyty. AV má chemické složení podobné keratinu a omlazuje vlasy svými vlastními živinami, dává větší pružnost a zamezuje lámání.

Poznatek našich známých, jejichž syn má lupénku - použití šamponu s AV zabralo okamžitě - hned po prvním umytí vlasů shledali okamžitý účinek: vlasová pokožka naprosto čistá, bez lupů.

Pozn. AV užívaná vnitřně, tj. pití šťávy AV pomáhá každému s jiným zdravotním problémem, AV si prostě najde v těle problém a ten se snaží řešit. Někdo o svých zdrav. problémech již ví, někdo ne . Těžko však může kdokoli o sobě řici, že je zcela zdráv, neboť každé nemoci trvá řadu let než se její existence projeví nějakým průvodním příznakem Z tohoto důvodu se domníváme, že pití nápoje AV může být prospěšné každému, u lidí s již existujícími zdrav. problémy je AV řeší, a u "zdravého" člověka vyčistí (detoxikuje) organismus a pomáhá udržovat zdravotní rovnováhu a tím předejít vážnějším onemocněním.

Roman
Mám lupenku a bylo mě doporučeno pít Aloe Vera Gel, místa potírat pokud mokvá Aloe Vera Gelly, poté Aloe Propolis Creme. Nejdříve došlo k prudkému zhoršení, ale vydržel jsem a nyní by nikdo nepoznal, že jsem měl nějakou lupenku. Děkuji za pomoc, byl jsem zoufalý

 

Aloe vera gel je určitě napůl fenomén.

Před 3 lety jsem jej začala užívat za opravdu hříšné peníze. A po instruktážním filmu, kdy dlouholetá lupenkářka a těžká astmatička, se po tomto zeleném zázraku změnila ve zdraví kypící ženu, jsem i já měla raketový nástup vyléčení.!!!! Cca 3 – 4 týdny s prvotním 10 denním zhoršením.

 

Na lupenku velmi zabírá krém z Aloe Vera (vysoká koncentrace a propolisu !!!! Klinické testy ukazůjí, že až 70% pacientů se zbaví všech příznaků lupenky.

Máme  kontakt na lékaře a různé zdravotní problémy se u nich dají  konzultovat.

 

 

 

   

 

 

 
TOPlist
TOPlist Doporučujeme Vám přečíst si Pravidla a FAQ,