Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.06.2018 05:37:02 

Aloe vera

aloe pro sportovce
TOPlist Doporučujeme Vám přečíst si Pravidla a FAQ,

 

Aloe Vera pro sportovce:

 

Onemocnění pohybového ústrojí jsou velmi rozšířená a způsobují mnohé velmi bolestivé stavy a nespočet dní strávených na lůžku. Ke zvládnutí těchto problémů máme k dispozici skutečně širokou paletu možností - léky, masti, rehabilitační procedury, léčebné koupele atd. Kromě doporučení změny životního stylu (správná výživa, změna pohybového stereotypu, dostatek tělesného pohybu atd.) je však potřeba myslet také na prevenci pomocí přírodních látek.

Šťáva z aloe působí podpůrně při procesech regenerace buněk a při odstraňování mrtvých    buněk. Regenerační proces velmi zmírňuje bolesti kloubů. Lupelol obsažený v aloe má navíc protizánětlivý a analgetický účinek, acemanan posiluje imunitní systém.

Novinkou firmy FLP je kombinace blahodárných účinků aloe vera s dalšími přírodními produkty v preparátu Forever Freedom. Freedom znamená v angličtině svoboda a už název produktu tedy naznačuje, že Forever Freedom zajistí svému uživateli svobodu pohybu.

Forever Freedom obsahuje 75 % čistého a velmi kvalitního Aloe vera gelu, dále glucosamin, chondroitin sulfát, metylsulfonylmetan (MSM) a přírodní vitamín C. Čtyři základní součásti prevence vzniku osteoartrózy mají jedinečný účinek na pohybový aparát a zejména na klouby. Tento účinek je synergicky zesílený přítomností aloe vera, která má už sama o sobě schopnost tlumit bolest. Efekt této kombinace je opravdu výrazný a její vliv na zdravotní stav velmi příznivý: ustupuje bolestivost kloubů i tuhnutí svalstva. Díky přítomnosti MSM je působení proti bolestem kloubů velmi rychlé.

 

Zkušenosti s výrobky z Aloe Vera

 Tuhnutí zad, poškozený sedací nerv.Před osmi lety jsem při lyžování spadl na led a poškodil si dvě obratlová lůžka ve spodní části zad. Před čtyřmi lety jsem si nechal problém operativně odstranit, ale následně se velmi poškodil můj sedací nerv. Zažíval jsem tu bolest denně, hlavně ráno. Když jsem měl dobrý den, záda byla jen ztuhlá, ve špatných dnech vystřelovala bolest až hodinu. Nyní používám Aloe MSM Gel už 2 týdny, ráno a večer a jsem schopný ráno vstát bez bolesti a téměř bez ztuhnutí.
Pat A.


Revmatoidní artritída.  Od roku 1995 se věnuji motorizovanému paraglidingu. Před pár lety jsem trénoval ve francouzských Alpách, ale zjistil jsem, že nemohu v tomto sportu pokračovat kvůli obrovským kloubním a svalovým bolestem. Diagnóza zněla: revmatoidní artrititida. Znamenalo to rovněž, že už nebudu hrát dvakrát týdně na bicí v rockové kapele, ale pouze na půlhodinové session, a ještě za to zaplatím bolestí příští den. Cyklistika, kterou jsem provozoval, abych se udržoval fit, musela být zredukována na krátké vyjížďky ve slunných dnech, kdy bolest díky teplému počasí nebyla tak intenzivní.K firmě FLP jsem se přidal v září 2001. Našel jsem nové odbytiště pro svůj talent, získal nové přátele a vydělal peníze navíc, skvělé! Potom firma představila Forever Freedom, produkt, který udělal průlom v mé pohyblivosti. Užívám 30 ml denně a vlastně už po dvou týdnech jsem zjistil, že zmizela ranní ztuhlost prstů, šíje a zad, a že už více nepotřebuji protizánětlivé tablety, které jsem do té doby používal. Žádné otoky kolen, žádná bolest! V současnosti užívám téměř všechny produkty: Bee Pollen pro energii a proti senné rýmě, Absorbent-C a Ginkgo Plus. Aloe Vera Gelly používám proti výtoku z očí při senné rýmě tak, že trochu nanesu na prsty a vpravím do koutku oka. Používám i užasnou zubní pastu Forever Brigit Toothgel, Aloe MPD na mytí čehokoli, Aloe Heat Lotion na bolavé svaly a Aloe Bath Gelée na skvělou relaxační koupel.Tyto produkty udělaly průlom v mém životní stylu. Šplhám na skály, dělám opět paragliding, jezdím na kole a hraji na bicí jako dřív.

Tony A.

Problémy sklouby a plotýnkami. Od mládí jsem se věnoval vzpírání, vodnímu lyžování, později i golfu a jachtinku. Většina těchto sportů způsobovala extrémní zátěž kloubů a páteře. Nebylo tedy divu, že jsem ve věku 42 let začal mít problémy s kyčelními klouby a plotýnkami. Doktor mi předepsal hromadu léků a doporučil, abych se vzdal sportu.V této fázi představil FLP nový produkt – Forever Freedom. Díky nedorozumění jsem zpočátku začal užívat jen velmi malé denní množství, takže výsledky by se musely dostavit až po dlouhé době. Až po konzultaci s dalšími spolupracovníky firmy jsem pochopil, že musím dávky zvýšit, což jsem okamžitě udělal. Shledal jsem, že nejefektivnější je brát Freedom v noci. Můj stav se teď rapidně zlepšuje a věřím, že se brzy vrátím na golfové hřiště a plachetnici

Peter S.

Kloubní problémy.    Léta jsem provozoval asijská bojová umění. Při jednom turnaji jsem utrpěl zranění obou kolen, které bylo tak vážné, že lékař doporučoval operaci. Odmítl jsem a místo toho jsem se zapsal do kurzu fyzioterapie. Klouby se zlepšily na takovou úroveň, že jsem cítil bolest a nepohodlí jenom ráno, ve studených nebo vlhkých dnech nebo po náročnější mobilitě.
Před třemi lety jsem začal užívat Aloe Vera Gel a Arctic Sea Omega-3. Oba přípravky opět zlepšily kvalitu mého života, a popravdě řečeno, cítil jsem příležitostnou bolest už jen v chladných a vlhkých dnech. V prosinci 2002 jsem přidal nový přípravek Forever Freedom v dávce 60 ml denně. Během tří týdnů se kloubní pohyblivost významně zlepšila a zmizely i bolesti z chladu a vlhka! Po třech měsících mám kolena jako v 15! Musím říci, že nejen má, ale i mnoho mých známých, kteří předtím užívali gel, zaznamenalo zlepšující účinky Forever Freedom na artritidu během velmi krátké doby.
Richard H.

Pochroumané koleno .   Mnoho let fotbalu, rugby a tenisu se podepsalo na mém koleni. Dva roky jsem měl problémy dostat se do a se schodů. Doktoři mě poslali na operaci, ale dvakrát jsem byl poslán zpátky domů kvůli nedostatku postelí v nemocnici. V té době přišla na britský trh firma FLP. Všichni v rodině jsme začali používat produkty, já se zaměřil na alternaci mezi Aloe Vera Gelem a Berry Nektarem. Koleno se začalo zlepšovat… a náhle se objevil nový produkt Forever Freedom. Dychtil jsem po něm, protože jsem nechtěl na operaci! A hádejte, co se stalo. Po několika týdnech (2 denní dávky) se situace velmi zlepšila a dnes jsem schopen brát schody opět jako za starých časů (ob jeden).
Alan P.

 

TOPlist
TOPlist Doporučujeme Vám přečíst si Pravidla a FAQ,