Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.06.2018 05:37:02 

Aloe vera

zkušenosti uživatelů
TOPlist Doporučujeme Vám přečíst si Pravidla a FAQ,

     

  Zkušenosti uživatelů


Cukrovka

Moje známá, asi 50 letá paní, je silná cukrovkářka. Před 4 měsíci vyzkoušela Aloe Vera Gel (3 x 30 ml). Po 24 hodinách za mnou přišla s otázkou, co to vlastně je, protože okamžitě pocítila silné pozitivní účinky. Řekla, že se nikdy v životě necítila tak dobře, jak po 24 hodinách pití Aloe Vera Gelu. Od té doby je stálou uživatelkou Aloe od FLP, které jí zlepšuje kvalitu života. Dále používá Aloe Lips, Aloe First, Nature-Min, Gin-Chiu.


2008 Dobrý den. Chtěla bych se s Vámi podělit o příběh, který se mi stal již před rokem. Loni na jaře jsem byla hospitalizovaná . Ležela jsem na infekčním,  aby mi našli, co mi je. Byla jsem jen unavená. Ale tak, že jsem prostě nemohla ani sedět. Dávali mi antibiotika a kapačky. Byla jsem tam 14 dní. Nenašli nic. V době před hospitalizací  jsem měla  nějaké problémy se svou dospívají dcerou. Myslím, že to byla příčina mého kolapsu. Po propuštění jsem byla jako mátoha. Za měsíc  jsem začala chodit do práce,  ale  opravdu s vypětím všech sil. Kamarádka mi udělala přednášku o aloe, užívá to už poměrně dlouho. Zdálo se mi to být dost drahé, hlavně když je výplata poškozená nemocenskou. Ale nelituji. Mám úžasného manžela, který ani nemrkl okem, naopak, prý do čeho jiného máme dávat peníze, když ne sami do sebe. Oba dva nyní děláme už čtvrtou  tříměsíční kůru. Aloe nás vždy doslova nabije energií. Vřele všem doporučuji a za Vaše výrobky mnohokrát děkuji.

2008 Srdečný pozdrav z jižní Moravy! Jsme čtyři známí a se svými rodinami se pravidelně již několik let potkáváme v Dolních Dunajovicích  nad sklenkou burčáku. Letos jsme probrali  co se dalo  a nakonec jsme skončili u našich zdravotních problémů. Ukázalo se, že aloe pijeme všichni čtyři a nevěděli jsme o tom. Vladimír je po operaci s rakovinou, Jana měla dlouhodobé problémy s kolenem, Honzu k tomu dovedl veterinář jejich koní (provádí operace bez antibiotik, pouze s aloe vera) a já to znám od kolegyně z práce. Byl jsem překvapen, jak je Aloe rozšířené.….. 

Hanka H., 54 let

S výrobky z Aloe vera gelu jsem se setkala v období, kdy jsem v důsledku dlouhodobých rodinných problémů trpěla nespavostí, pocitem celkového vyčerpání se sklonem k depresím. Asi po dvou měsících užívání ALOE VERA GELU a výrobku GIN-CHIA jsem si uvědomila, že se cítím mnohem méně unavená, lépe spím a místo depresí se dostavuje znovu chuť do života s novou energií k řešení dosavadních problémů. Stala jsem se distributorkou a nadšenou propagátorkou těchto výrobků, které nám dávájí na stůl to nejlepší z přírody. Užívám je stále a moje životní energie je nyní příkladem pro ostatní, mnohem mladší ženy.

Mirek S., 48 let

Jsem milovník dobrého jídla. V posledních asi 3 letech mi znepříjemňovalo život časté a stále intenzivnější pálení žáhy. Po kapsách jsem nosil různé pastilky z lékáren a kuchyňskou linku doma plnily pytlíky sody. Jejich užíváním se potíže vždy trochu zmírnily, po dalším jídle se však objevovaly stále častěji. ALOE VERA GEL jsem začal užívat, abych dokázal, že "nefunguje". K mému značnému překvapení nejen "fungoval" na moje zažívací potíže (pálení žáhy jsem se zbavil úplně), ale navíc mě přestaly bolet klouby.

Vladimír M., 42 let

Můj lékař nevěřil výsledkům krevních testů z laboratoře a nechal si je zjistit opakovaně. Dlouhodobě se nedařilo snížit vysokou rizikovou hodnotu cholesterolu v krvi. Po užívání ALOE VERA GELU a ARCTIC SEA SUPER OMEGA 3 byly výsledky testů zcela v normě.

Mirka Š., 38 let

Můj problém – zácpu nic nedokázalo vyřešit tak dokonale, jak ALOE VERA GEL. Navíc přestaly časté bolesti hlavy a došlo ke zlepšení projevů nevyléčitelného kožního onemocnění.

Naďa V., 58 let

po několika letech téměř trvalé bolesti hlavy, provázené silnými záchvaty migrény až 6x v měsíci, konečně normálně žiji, díky ALOE VERA GELU a ALOE ACTIVATORU. Přošla jsem všemi možnými vyšetřeními a byla odkázaná na prášky proti bolesti. Když mi můj bratr donesl ALOE VERA GEL a kapky ALOE ACTIVATORU, začala jsem je užívat, abych mu udělala radost. Neuvěřitelné se stalo už po měsíci. Malá investice každý měsíc je zatím trvale nutná, ale vyplatí se ! Po letech trápení mohu znovu normálně žít. Bolesti hlavy jsou minulostí. Existují-li nějaké zázraky, tak toto je jeden z nich.

Anna B., 47 let

Jsem zdravotní sestra. Po přednášce o Aloe vera, kterou jsem náhodně vyslechla, se mi nechtělo věřit, co bylo o jejich účincích při hojení ran řečeno. Vzpoměla jsem si na svého syna, který se v té době dlouhodobě léčil z úrazů po havárii na motorce. Některé rány se ani po několika měsících nehojily. Byly zanícené, otevřené, mokvaly navzdory pravidelnému lékařskému ošetření. Se značnou dávkou nedůvery jsem mu zkusila rány ošetřit ALOE ACTIVATOREM a ALOE VERA GELLY. Kdybych to neviděla na vlastní oči, nikdy bych neuvěřila, jak rychle se vše začalo hojit. Už po 14 dnech mohl syn bez problémů a obav z otevřených ran opět do plaveckého bazénu. Dnes máme výrobky doma stále po ruce. Osvědčily se již jako první pomoc při popálení, při boji s virózou – bolestmi v krku a kašli.

Jarka J., 27 let

Mám velmi dobrou zkušenost s použitím masážního hřejivého krému ALOE HEAT LOTION na výron vykloubeného kotníku. Bolest pominula ihned a otok, který se běžně vstřebává 7 až 10 dní, zmizel po opakované masáži krému na poraněné místo už druhý den! Stejně učínkoval krém na oteklé bolavé klouby mého otce.

Pavla T,. 32 let

Můj 10-letý syn býval často nemocný. Každá změna teplot a počasí zmanenala nachlazení, chřipky, kašel. Po 2-měsíčním užívání ALOE BERRY NECTARU a KIDS dětských vitamínů se situace výrazně zlepšila. V posledních šesti měsících byl nemocný pouze jednou. Celý průběh chřipky byl mírnější než dříve a hlavně jsme ji zvládli bez léků! Pomocníkem byl navíc ALOE FIRST, který jsme stříkali do krku a do nosu. Dobrou zkušenost jsme získali při natírání krému ALOE HEAT LOTION na oblast průdušek. Nápoj ALOE BERRY NECTAR si syn natolik oblíbil, že si ho sám vyžádal a já mu ho ráda opakovaně dopřeji. Vím, jak strašný je pocit bezmoci, když je dítě nemocné. Jsem skutečně velice vděčná za výrobky z Aloe vera, na které nyní nedám dopustit.

Jana K., 42 let

Moje kamarátka je astmatičkou v částečném invalidním důchodě, dosud byla odkázaná na silné léky. Doporučila jsem jí užívat ALOE VERA GEL a ALOE FIRST. Po 3 měsících jsme obě byly mile překvapené. Její záchvaty začaly být méně časté a měly výrazně klidnější průběh. S aloe se spřátelila a v současné době nemusí používat léky.

Martin K., 25 let

Za jeden z nejlepších výrobků z Aloe vera považuji zubní pastu FOREVER BRIGHT TOOTHGEL. Při každém čistění zubů mi krvácely dásně. Zubní lékař mě vystrašil paradentózou. Vyzkoušel jsem různé doporučené pasty na zuby z lékáren, ovšem bez efektu. Jediná zubní pasta s Aloe vera gelem zabrala. Dásně se velice rychle zahojily. Přestalo krvácení, drobné záněty se ztratily a navíc mám dlouho příjemný pocit svěžesti v ústech. Na zubech se neusazuje plak ani zubní kámen. Stejně jsem spokojen s balzámem po holení GENTLEMAN'S PRIDE a nejlepším deodorantem, který dosud znám ALOE EVER-SHIELD.

Slávka M.

Při prezentaci v Maďarsku jsem byla překvapená výpovědí několika lidí, kteří shodně uváděli neuvěřitelné zkušenosti s aplikací ALOE ACTIVÁTORU jako očních kapek. Uváděli zlepšení zraku při krátkozrakosti, zlepšení očních zákalů šedého i zeleného a očního tlaku. Já sama mám dobrou zkušenost s řešením zánětu očních spojivek. Vše kapáním do očí, 2 kapky 2x denně. U zákalů alespoň po dobu 3 měsíců, u zánětů spojivek několik dní, i když výsledek je patrný téměř okamžitě. (Pozn. redakce: kapnutí do oka je velmi nepříjemné, ale jen několik vteřin, rychle dochází k uklidnění)

Velice zajímavé jsou také poznatky lékařů různých specializací, které jsou prezentované na seminářích v Maďarsku. Za všechny vybírám zkušenost internistky MUDr. Csehpál Etelky : pomocí ALOE VERA GELU nápoje, ARCTIC SEA a místní aplikací ALOE FIRST a ALOE VERA GELLY dokáže vyléčit bércové vředy. Poslední měla zdokumentovaný. Původně otevřená rána velikosti lidské dlaně byla po třech a půl měsících velikosti vlašského ořechu, s předpokladem úplného vyléčení. Takové zkušenosti s vyléčením bércových vředů uvádějí i ostatní, včetně naší odborné poradkyně v Praze, PharmDr. Rochlitzové.

Porucha štítné žlázy

V červenci loňského roku začal být můj partner velmi unavený, ospalý a zimomřivý. Měl silnou tachykardii (zvýšení srdeční činnosti) a vysoký krevní tlak. Když se zdravotní stav nezlepšoval ani po odpočinku, navštívil kardiologa. Po řadě vyšetření lékař konstatoval, že musíme navštívit metabolickou ambulanci, protože krevní testy ukázaly, že metabolizmus je naprosto rozhozený. Cholesterol měl hodnotu 28, cukr 8,9 a ostatní hodnoty se nedaly pořádně změřit, což doslovně napsal i přístroj. Játra byla v takovém stavu, že nás lékařka poslala na infekční oddělení a konstatovala diabetes mellitus.

Samozřejmě jsme vše nenechali pouze na jednom lékaři. Po konzultaci jsme se rozhodli navštívit endokrinologický ústav. Tam pan docent konstatoval, že "odešla" štítná žláza. Diagnóza zněla: Difúzní hypofoidní thyreoiditis - Hashimotova ve stádiu hypofunkce hepatopatie".

Štítnou žlázu začal lékař léčit Euthyroxem a játra jsme začali oživovat pomocí produktů Forever Living Products. Samozřejmě, že jsme byli pod dohledem specialisty, který produkty FLP ani nedoporučil ani nezavrhl.

Lékař napsal sice léky, ale všechny měly vedlejší účinky. Proto jsme od samého začátku nasadili:

- 3x denně Aloe Vera Gel 20 ml
- 3x denně Lycium Plus
- 3x denně Arctic Sea Omega 3
- 3x denně Fields of Greens
- 3x denně Garcinia Plus
- 1 x denně A-Beta-CarE
- denně 2 litry Aloe Herbal Tea
- obden Forever B 12 Plus.

Léčbu jsme zahájili 2. srpna 2001 a do 20. září byly výsledky na takové úrovni, že lékařka konstatovala, že další kontrola bude až za 3 měsíce. Podotýkám, že byl dodržován přísný dietní režim orientovaný na játra a dále byl užíván lék na štítnou žlázu Euthyrox.

Myslím si, že tato investice se bohatě vyplatila. Dnes užívá jen 1x denně Aloe Vera Gel, 2x denně Lycium Plus, 2x denně Arctic Sea a 1 x denně Fields of Greens. O dalším vývoji mohu po následné kontrole informovat všechny uživatele produktů FLP

Další zkušenosti s výrobky FLP

Jsem vdaná, je mi 38 let a mám dvě děti ve věku 7 a 12 let. Důvod, proč používám aloe, je především zdravotní. Od narození jsem po dětské obrně. V těhotenství před sedmi lety se ze mě navíc stala diabetička a před dvanácti lety jsem byla operována při problémech se žlučníkem. I toto onemocnění proběhlo v těhotenství. Neůnosně mě začala bolet záda a klouby. Nedávno jsem prodělala operaci štítné žlázy. Ale co je to vše proti tomu, když vám onemocní dítě. Synovi (7 let) již operovali pětkrát uši, celkově už byl šestkrát pod narkózou.

Kdybych o Aloe Gelu a Aloe Firstu věděla již dříve, nemuselo k tolika operacím dojít a kluk by byl zdravý jako dříve. Vždyť mnoho nechybělo, aby z narozeného zdravého kluka byl neslyšící člověk. Kvůli bolesti zad byl od března práce neschopen i můj manžel. Některé výrobky, jako Aloe Berry Nectar, Gin-Chia, Aloe First, Heat Lotion a Gelly používám od ledna letošního roku. Postupně se můj zdravotní stav zlepšuje. Neznám bolesti zad, kloubů, spravila se mi cukrovka (nižší hodnoty při kontrolách), po operaci štítné žlázy jsem šla do práce po pěti týdnech, jizva je perfektně zhojená (při diabetu se všechno hůře hojí). A to nejhlavnější: Nejsem již tak stresovaná, jsem spokojenější, zdravější a netrápí mě tolik bolesti a dostala jsem se do kolektivu lidí, kterým záleží na tom, aby pro své zdraví něco dělali. Své poznatky pak předávají jiným lidem, kteří pomoc potřebují.

Alena F.

Již mnoho let trpím chronickým onemocněním jater; což je zřejmě důsledek mé obliby v pití dobrého červeného vína. Žádný jiný alkohol jsem nikdy nepil. Játra mám zvětšená a zbytnělá (steatosa). Navenek se tato choroba projevuje nepříjemnými otoky dolních končetin.

Vzhledem k faktu, že jsem již starý člověk, který se navíc stále rád a pravidelně napije kvalitního červeného vína, označili lékaři můj zdravotní stav jako trvalý a vzhledem k mému věku již nezměnitelný.

Samozřejmě užívám léky podporující funkci jater jakož i diuretika (léky na odvodnění kvůli otokům). Každoročně se podrobuji krevním testům a lékařským kontrolám, jejichž výsledky jsou stále tytéž.

Před časem jsem se setkal s distributorkou produktů Forever Living slečnou R. J., která mi na základě vyprávění o mých zdravotních potížích nabídla k vyzkoušení nápoj Aloe Berry Nectar, s přihlédnutím k blahodárným ůčinkům, jež po delším užívání údajně pocítili její známí i členové vlastní rodiny.

Aloe Berry Nectar jsem vyzkoušel a s chutí jej piji ráno a večer. Zhruba po šesti týdnech pravidelného užívání tohoto lahodného nápoje otoky nohou poznenáhlu zmizely. Současně nadešel termín mých testů a lékařské kontroly. Výsledek byl překvapující: Játra zvětšená nejsou a veškeré inkriminované hodnoty jsou v limitu. Protože jsem svůj životní režim nijak nezměnil, připisuji toto zlepšení účinkům nápoje Aloe Berry Nectar.

Dr. J. B. (převzato z časopisu Jonathan)

Je mi 38 let, jsem vdaná a mám dva syny. Až do doby, než jsem poznala účinky Aloe Berry Nectaru a včelího pylu, jsem trpěla opakujícími se záněty močového měchýře. Onemocnění se opakovalo po třech měsících. Vždy jsem dostala dvojitou dávku antibiotik a po čtrnácti dnech jsem nastoupila do zaměstnání. Takový průběh trval tři roky. Po konzultaci s lékařem o postupu další léčby, kdy jsem dostala návrh na hospitalizaci na urologii a podstoupení plastiky močové trubice, jsem tento zákrok odmítla. Měsíc na to jsem se seznámila s produkty firmy FLP, které mě velice zaujaly. Chtěla jsem je všechny odzkoušet a zjistit, jak fungují. Výsledky se opravdu dostavily. Již čtyři roky jsem nebyla v ordinaci urologického lékaře a nebrala jsem žádná antibiotika.

Za to vše děkuji Aloe Berry Nectaru a Včelímu pylu. (Dávkování: 3x denně 2 polévkové lžíce A.B.N. a 2-3 tablety včelího pylu denně.) Do tří měsíců od doby, kdy jsem začala aloe a pyl užívat, jsem se cítila opravdu v pořádku. Nyní pouze udržuji svůj stav pravidelným pitím Aloe Vera Gelu nebo Berry Nectaru a příležitostně jednou tabletou včelího pylu denně.

Lenka Ž. (převzato z časopisu Jonathan)

Zánět středního ucha. Mám dva syny ve věku 8 a 17 let. Oba trpí záněty středního ucha. Okamžitě, když se projeví nemoc, nanesou na vatičku Aloe Lips, vymastí si ucho zevnitř; natřou vně okolo ucha a do půl hodiny je přejde bolest. Nevzniknou teploty a bez antibiotik se zánět vysuší a rána zahojí. Reakce do 24 hodin se u synů různí. Pavlovi obvykle do 12 - 16 hodin vyteče z ucha žlutý maz, i mladšímu Vítkovi se zánět vysuší a já mu pomocí tenké pinzetky vyjmu z kraje ucha suchou kuličku hnisu. Aloe Lips používám na veškeré rány, odřeniny, popáleniny aj. Nepálí, dezinfikuje a při styku s vodou nedráždí.

Dobromila D.

Oči. Každý svářeč či jeho pomocník ví, co je to "nablikat si" do očí. Je to hrozná bolest, jako když máte plné oči písku, a tak se zkouší různé způsoby jak ji zmírnit, např. obklad z kyselého mléka apod. Po dlouhé době se mi opět přihodilo, že jsem měl "nablikáno". Večer se dostavilo známé pálení v očích, což je předzvěst nočních bolestí. Znám výrobek Aloe First, kterým lze dělat výplach očí, a tak stačilo navlhčit dva kousky vaty a přiložit na víčka. Po dvaceti minutách se pálení uklidnilo a já mohl klidně spát až do rána. Po probuzení jsem neměl zarudlé oči, jak tomu bývalo jindy. Doporučuji tento výrobek všem, kteří mívají po svařování problémy. Aloe First lze totiž použít na mnoho dalších problémů, např. na přehřátou, ozářenou i popálenou pokožku.

Josef K.

S firmou FLP spolupracuji téměř tři roky. Za tuto dobu mám mnoho dobrých zkušeností s jejími výrobky. Když jsem byla oslovena svým spolužákem, měla jsem dost velké zdravotní problémy. Dnes mohu říci, že výrobkům FLP i samotné firmě vděčím za své zdraví. Výrazně se zlepšil nejen můj zdravotní stav, ale i mých blízkých a známých, získali jsme hodně dobrých přátel. Proto bych se chtěla o některé své zkušenosti s vámi podělit.

Před několika lety jsem prodělala vážnou operaci, při které mi byla do těla zanesena bakterie, která se odstraňuje jen silnými antibiotiky. Problémy se stále opakovaly a časté užívání antibiotik mi narušilo celý imunítní systém. Zdravotních problémů přibývalo a poslední kapkou byla chřipka s následným zápalem plic, jehož jsem se nemohla zbavit. Proto jsem se rozhodla užívat přírodní produkty, které mi byly v té době dostupné. Když mě oslovil můj známý, byla jsem ráda, že jsem se seznámila s produkty FLP a začala jsem je zkoušet sama na sobě.

Začala jsem Berry Nectarem. Přidala jsem k němu Nature Min, Absorbent C a Heat Lotion. Asi po dvou měsících jsem sama pozorovala účinky této blahodárné látky. Pokud jsem dříve navštěvovala každé dva až tři měsíce urologa, dnes mohu říci, že jsem navštívila ordinaci až po dvou letech a to proto, abych si nechala udělat odbornou prohlídku ultra zvukem. Jen jsem se ujistila o správnosti svého rozhodnutí. Značně ustoupily i mé pohybové problémy.

Múj manžel má na jednom oku poloprotézu. Jelikož stále pracuje s počítači, objevuje se u něho často zánět spojivek. Začal tedy používat Aloe Activator jako kapky do očí. Při problému jednu kapku každou hodinu. Kombinuje to s krémem Aloe Gelly, který si dává pod protézu. Výsledek je jednoznačný. Aloe Activator jsme odzkoušeli i u syna a dcery při problémech s ječným zrnem. Opět jsme kapali každou hodinu jednu kapku. U syna po druhém kapání problémy ustoupily úplně a dcera měla po problémech po třetím kápnutí kombinovaným s obklady z Aloe First.

Zavítali jsme i do oblasti stomatologie, když měl manžel problém se zubem, domluvil se se svou ošetřující lékařkou a používali k léčbě Aloe First a Aloe Gelly. Lékařka mu otevřela zub, nejprve mu vstříkla do zubu First a následně aplikovala Aloe Gelly. I zde byly výsledky vynikající. Po těchto zkušenostech navštívil manžel jiného stomatologa, ne jako pacient, ale jako distributor, a nabídl mu Aloe Gelly na vyzkoušení. Při koupi další tuby nám lékař sdělil, že používá aloe při operačních zákrocích a velice se mu osvědčila. Dále Gelly používá při léčbě parodontózy. Klasické prostředky, které aplikuje pomocí injekční stříkačky, při vytažení místem vpichu uniknou. Gelly se dá velice dobře do stříkačky nasát a tento efekt se neprojevuje. Přejeme všem hodně dobrých zkušeností s našimi výrobky.

F a J. G.

Bradavici na stehně jsem u postiženého několik týdnů, pravidelně každý večer po osprchování, potírala Aloe Gelly a přelepila polštářkovou náplastí. Brzy jsem zjistila, že bradavice začíná podrůstat zdravou kůží, až se oddělila a kůže v tomto místě byla zacelená a hladká.

Jarmila P.

Rekreačně jezdím na kole a začal jsem používat Absorbent C a Gin-Chia. Cítím zlepšení výkonu a lepší regeneraci.

Jaroslav B.

Vážení spolupracovníci, ráda bych se s vámi podělila o zkušenost, kterou jsem získala s produkty FLP. I když jsem o nich věděla déle než dva roky, vždy se mi zdály hodně drahé, a tedy nedostupné. To však jen do doby, kdy se dostavily gynekologické problémy a já musela nastoupit do nemocnice na kyretáž. Předoperační vyšetření potvrdilo 5 cm velký myom na vaječníku a po zprávě z hystologie mi lékař oznámil, že operaci musí za šest týdnů zopakovat, protože mám v děloze předrakovinné buňky. Svěřila jsem se s tímto problémem paní V. Janatové a ona mi doporučila užívat gel, včelí pyl, Lycium a Omegu 3. Užívala jsem tyto produkty poctivě a věřila, že mi pomohou. Když jsem pak znovu nastoupila do nemocnice a šla na předoperační vyšetření, lékař zjistil, že žádný myom již nemám, i když v posledních záznamech byl. Měla jsem z toho velkou radost a pacientky, které se mnou byly v nemocnici, nechápaly, proč se směji, když nejsem zdravá. Po nové operaci mi asi za deset dnů přišla domů z nemocnice zpráva, že jsem v naprostém pořádku. Tímto bych chtěla poděkovat paní Vlastě Janatové, že mi ukázala i jinou cestu k uzdravení. Nebýt těchto produktů, měla bych dnes odstraněny všechny ženské orgány tak, jak mi řekli lékaři.

Po této zkušenosti jsem se i já stala distributorem firmy FLP a pomalu se učím od svých sponzorů.

Jindřiška P.

57letá paní, již 7 let upoutaná na vozíčku trpěla vedle pomočování také necitlivostí v nohách a psychickou neurózou. Poté, co začala užívat třikrát denně půl lžíce Aloe Berry Nectaru a včelí pyl, se její stav začal zlepšovat. Po čtyřech dnech užívání vydržela již půl dne bez pleny. Po čtrnácti dnech se jí vrátila citlivost do nohou, po dlouhé době se začala usmívat a dostala znovu chuť do života. Po měsíčním užívání se zásadně změnila její psychika a pomočování zcela zmizelo.

Jarmila P.

Bacil TBC, léčba 6 měsíců v Žárech, nechuť k jídlu, hubnutí, deprese. - Po konzultaci s lékařem, který nebyl pro ani proti aloe, začal pacient užívat Berry Nectar. Během jednoho týdne se spravila chuť k jídlu, posílil se organizmus a po šesti týdnech byl pacient vyléčen.

Dávkování: První týden dvakrát denně velký panák, během šesti týdnů celkem tři litry. V současné době jeden litr za tři měsíce. pan N.

Objednávám si u vás 1 ks Aloe Ever-Shield Deodorant. Mohu potvrdit, že ačkoli se mi po jiných deodorantech objeví podráždění a vyrážka, po tomto přípravku nemám žádné problémy. Přípravek používám 1 rok.

Jana.

Jiří T. (58 let)

Od mládí mám problémy s krční páteří. Za celou dobu asi za 40 let mi lékaři nepomohli. Čeká mě operace páteře. Několikrát jsem byl v nemocnici. Proti bolesti beru prášky, které mi nedělají dobře na žaludek. Jednou mě moje žena namasírovala záda Heat Lotion. Bolest za chvíli ustoupila. Od té doby mě záda masíruje jen tímto krémem a již nemusím brát tolik prášků proti bolesti.

Marie Ch. (74 let)

Mám problémy s křečovými žilami, hodně mě bolívají nohy. Jednou jsem dostala na zkoušku vzoreček Heat Lotion. Po namasírování nohou, bolest brzy ustoupila. Od té doby si tento krém kupuji a jsem s ním velice spokojená. Mohu dělat na mé milované zahradě. Doporučila jsem tento krém také mým známým, kteří ho používají.

Marie V. (60 let)

Před dvěma roky jsem měla velké problémy se zády. Hodně mě bolely. Byla jsem také velmi unavená a nic mě nebavilo. Začala jsem pít Aloe Vera Gel, nebo Aloe Berry Nectar a Forever Freedom. Již nejsem tak unavená, vrátila se mi nálada a jsem plná elánu. I když jsem v důchodu, chodím do práce a mám spoustu zájmů. Dříve jsem špatně spávala, ráno jsem nemohla vstát z postele. Teď spím a vstávám dobře. Záda si masíruji buď Aloe Heat Lotion, nebo Aloe MSM Gelem. Oba krémy mi velmi pomáhají. Jsem úplně jiný člověk. Jsem velmi ráda, že jsem se s produkty FLP seznámila. Piji pravidelně čaj Aloe Blossom Herbal Tea a pomalu ubírám na váze.

Vítězslav V. 

V červnu letošního roku jsem dostal mononukleózu. Babička mi řekla, ať zkusím pít Aloe Berry Nectar. Ochutnal jsem ho a cítil jsem se trochu lépe. Pil jsem ho pravidelně a když jsem jel za týden do nemocnice pro výsledky testů, které mi dělali před užíváním Aloe, řekla mi paní doktorka, že je to velice špatné, že budu muset zůstat v nemocnici. Nicméně mi udělali další testy a paní doktorka byla mile překvapena, že dopadly poměrně dobře. Játra jsem měl téměř v pořádku. Mohl jsem proto jet domů. Aloe piji dál.

Marie F. (61 let)

Mám cukrovku. Piji Aloe Vera Gel a používám Aloe Heat Lotion, Aloe Vera Gelly a Aloe First.. Loni v létě jsem měla bolavý palec na noze. Hnisal mi, a krvácel. Nemohla jsem si ani obout ponožku, o botách ani nemluvě. Měla jsem strach, že mi budou muset palec uříznout. Zavolala jsem paní T., která pracuje jako distributor výrobků FLP, a ta mi poradila, abych si palec stříkala nebo natírala Aloe Firstem a Aloe Vera Gelly. Palec se mi začal pomalu hojit a asi za týden byl v pořádku. Teď, když mám jakékoliv poranění, hned si ho ošetřuji těmito produkty. Po pití Aloe Vera gelu se mi cukrovka trochu zlepšila. Musím se ale přiznat, že jej nepiji pravidelně, ale i tak mi pomáhá.

Michael Ř. 

Od dětství jsem byl alergický na pyl. Od jara do podzimu jsem míval rýmu a teklo mi z očí. Léčil jsem se různými léky, ale ty moc nepomáhaly. Po vypití několika Aloe Vera Gelů, Aloe Berry Nectarů a Forever Freedomů nemusím užívat žádné léky a již dva roky nemívám rýmu a oči mám v pořádku. Občas bývám nachlazený, ale to brzy přejde. Bolívalo mě také hodně koleno, (mám osteoartrózu) že jsem musel chodit i o berlích. Chůze do schodů pro mne byla obtížná. Nohu jsem tahal za sebou a sotva jsem chodil. Pomohlo mi také pití Aloe Vera Gelu a Forever Freedomu. Koleno si masíruji Aloe Heat Lotionem nebo Aloe MSM Gelem. Berle jsem zahodil dost brzy, chodím i do schodů bez problémů. Dále jsem se zbavil problémů s nadýmáním a pálením žáhy. 

Helena B. 

Měla jsem několik let otevřený bércový vřed. Pomohlo mi ošetřování vředu Aloe Firstem a okolí vředu Aloe Vera Gelly. Vřed je zacelený.

Alena B. 

Měla jsem jít k zubařce strhávat zubní kámen. Měla jsem doma vzoreček Bright Toothgelu. Poradili mi, abych jej zkusila. Když jsem po čase přišla k zubařce, byla překvapená, že zubního kamene ubylo. Proto tuto pastu používám stále. Dříve jsem žvýkala žvýkačky, pasta s Aloe Vera mi pomohla mnohem více.

Hana F. 

Dělám mimo jiné i pedikúru a depilaci. Po depilaci používám Aloe Ever Shield Deodorant. Dámy mají příjemný pocit a téměř každá po prvním použití odchází s tímto deodorantem.

Dana N. 

Jsem certifikovaná vizážistka. Vyzkoušela jsem kosmetiku různých firem. Nedávno jsem se seznámila s kosmetikou FLP Fleur de Jouvence, jejímž základem je Aloe Vera a dekorativní kosmetikou Sonya Colour Collection. U této kosmetiky je veliká výhoda, že ji mohu používat pro všechny druhy pleti a hned od začátku jsou vidět změny pokožky k lepšímu.

Jana K.

Piji čaj Aloe Blossom Tea a Gel již asi dva roky. Postupně ubírám na váze, mám asi 6 kilogramů míň, a hlavně ze se mi váha nevrací. Od mládí kouřím, kouřila jsem 1 krabičku cigaret denně a nyní kouřím jen polovinu. Věřím, že přestanu kouřit úplně.

Ludmila J. 

Piji Aloe Vera Gel a výrazně se mi snížil cholesterol a mám upravený krevní tlak, který jsem měla spoustu let hodně vysoký. Nyní již nemusím brát žádné léky.

Jindra K.

Byla jsem na resekci čtyř zubů. Před trháním jsem si ústa vytřela Aloe Vera Gelly, kterým jsem si potírala ránu i po resekci. Ránu jsem si také stříkala Aloe Firstem. Nepotřebovala jsem žádný prášek proti bolesti a druhý den řekla zubařka, že rána vypadá, jak kdyby byly zuby trhané nejméně před 3 dny. Po týdnu od resekce jsem již měla nasazené nové zuby.

Anna S. 

Mám rakovinu žaludku. Měla jsem šesticentimetrový nádor. Ještě před chemoterapií jsem pila Aloe Vera Gel a užívala Lycium Plus. Nádor se mi hodně zmenšil, byl jen dvoucentimetrový. Po chemoterapii jsem pila gel znovu. Cítila jsem se dobře, nebyla jsem unavená a nevypadaly mi vlasy. Aloe Vera Gel piji stále.

Alena B. 

Měla jsem cysty na prsou a měla jsem jít na operaci. Pila jsem Aloe Vera Gel, Aloe Berry Nectar a užívala jsem Lycium Plus. Po dvou měsících cysty zmizely, takže jsem nemusela jít na operaci. 

Marie P. 

Mám dobré zkušenosti s Heat Lotion na tenisový loket. Už mě málokdy bolí a mohu dělat i těžší práce, které jsem dříve nemohla dělat. Loket si natírám každý den , i když mě nebolí. Hlavní je, že nemusím brát prášky proti bolesti a neničím si žaludek, který mě dříve pobolíval.

Vlasta D.

Několik let mám problémy s lymfatickými žlázami, křečovými žilami a otékajícíma nohama. Brávala jsem od bolesti čtyři až osm ibuprofenů. Ani ne po měsíci pití Aloe Vera Gelu a masírování nohou Aloe Heat Lotionem již žádné prášky od bolesti neberu a nohy mám asi o 3 centimetry chudší. Co je pozitivní, že je to čím dál tím lepší.

Jitka P.

Před třemi měsíci jsem si zlomila nohu v kotníku a byla jsem na operaci. Mám v kotníku železa. Stále jsem měla nohu hodně oteklou, bolela mě a sotva jsem chodila. Před týdnem jsem byla na prezentaci firmy FLP. Přednášející mě nastříkala nohu Aloe First a namasírovala Aloe Vera Gelly. Za chvíli jsem ucítila úlevu, bylo to příjemné. Objednala jsem si tyto výrobky včetně Aloe Freedom. Noha mě již tak nebolí a není tak oteklá. Mnohem lépe se mi chodí.

Hana Č.

Skoro neustále mi bolívala hodně hlava od krční páteře. Někdy to bylo k zbláznění. Brala jsem hodně prášků proti bolesti. Tím jsem si pokazila žaludek a zažívání. Na přednášce o firmě FLP mě zkusili namasírovat krční páteř Aloe Heat Lotion. Asi za pět minut mě začal krk pálit a byla jsem jak v Jiříkově vidění. Bolest hlavy velice rychle ustupovala. Nemohla jsem tomu uvěřit. Prášky proti bolesti již téměř neberu.

Marie T.

Moje malá dcerka má odmalička astma. Musel u ní stále někdo být, ve dne v noci, protože měla několikrát denně záchvat. Začali jsme jí dávat po kapkách Aloe Vera Gel a nebo Aloe Berry Nectar. Teď, po půl roce užívání, má záchvat jednou nebo dvakrát do měsíce. Věřím, že časem bude bez záchvatů. Moje maminka má rakovinu. Hodně se tomu poddala, neměla o nic zájem a dá se říci, že to vzdala. Skoro násilím jsem jí vnutila Aloe Vera Gel a Lycium. Asi po týdenním užívání mě poprosila, abych jí dala nějaké podklady o aloe a o dalších produktech. Začala mít zájem o všechno a nemoc se jí poněkud zlepšila. Myslím si, že jsme jí díky Aloe Vera zachránili život.

Alena N.

Mému synovi se hodně potily nohy a strašně páchly. V létě to bylo hrozné, bál se někde vyzout. Teď si natírá nohy Aloe Ever Shield Deodorantem a je velice spokojený. Nohy mu již nezapáchají. Mě pomáhá na záněty spojivek kapání Aloe Activatoru a obklady Aloe Firstu. Mám oči téměř v pořádku.

Dana Z.

Jsem alergik a astmatik. Deset měsíců piji Aloe Herbal Tea, Aloe Vera Gel a beru Absorbent C, Garlic Thyme a stříkám si do nosu a krku Aloe First. Již nemusím užívat inhalační léky. Držela jsem hubnoucí program Clean and Lean a zhubla jsem 10 kilogramů. Tuto váhu si již dva měsíce udržuji.

Roman K.

Dostal jsem od známého vzorek Aloe First. Mému malému synovi bolelo ouško. Nakapal jsem mu Aloe First do ucha a po chvíli řekl, že ho již nic nebolí. Pro jistotu jsem mu First kapal víckrát. Bolest se již nevrátila. Mě začalo řezat v oku, kapky nepomáhaly. Šel jsem na oční a tam mi zjistili streptokokus irritans. Vyzkoušel jsem různé kapky, antibiotika a nic mi nepomáhalo. Zkusil jsem si začal stříkat Aloe First několikrát denně a po několika dnech jsem měl oko v pořádku. Problémy se neopakovaly.

Zdenka L.

Byla jsem těhotná a gynekolog mi zjistil cystu 7x4 centimetrů na vaječníku. Doporučil mi interupci. Známý lékař, který zná výrobky FLP mi doporučil pít Aloe Vera Gel. Po dvou měsících cysta zmizela.

Milena L.

Několikrát do roka jsem mívala angínu a užívala jsem antibiotika. Po léčbě antibiotiky jsem ale mívala problémy se žaludkem. Nyní již klasická antibiotika neužívám. Zkusila jsem užívat Bee Propolis, který je přírodní antibiotikum, Garlic Thyme a jako základ piji Aloe Vera Gel. Angíny již nemívám tak často a ne tak silné.

Jana K.

Užívám spoustu výrobků FLP a mimo jiné také používám prací a čistící přípravek MPD. Již dva roky v ničem jiném neperu a neumývám nádobí. Snažím se totiž chránit přírodu a vím, že většina pracích a čistících přípravků je nejen závadná k životnímu prostředí, ale ubližuje i lidem. MPD je ekologické. Jsem s ním velmi spokojená. Na umýváni nádobí, oken a čištění špinavých povrchů, dokonce i dřeva ho stačí používat ředěný. Když peru nějaké prádlo se skvrnami, předem ho postříkám MPD, nechám působit a pak prádlo vyperu. Mám syna, který stále něco montuje nebo opravuje a jeho pracovní oblečení je hodně špinavé. Málokdy se však stane, že by se skvrna pomocí MPD nevyprala.


Prameny:

Osobní výpovědi lidí používajících výrobky s Aloe Vera (prošly jen jazykovou korekturou)

Jana T. (58 let) 

Jsem dva roky ve starobním důchodě. Když jsem byla oslovena distributorem výše uvedené firmy, řekla jsem NE, i když po vyslechnutí prezentace jsem musela uznat, že výrobky jsou asi dobré. NE jsem ale řekla hlavně proto, protože jsem byla já i moje rodina celkem zdravá. 

Za nějakou dobu jsem byla pozvaná na přednášku o zdraví, kterou měl pan Bohumil Kempný, M.D. (manžel Evy Veškrnové, sestry Dagmar Havlové). Přednáška mě zaujala a vypsala jsem přihlášku. V té době mi totiž onemocněla má 88letá maminka, která měla problémy se zažíváním a spoustu let měla problémy se zácpou. Uvědomila jsem si, že by jí aloe mohlo pomoci. Byla v nemocnici a když jsem tam viděla i celkem mladé lidi, kteří na tom byli zdravotně dost špatně, uvědomila jsem si, že bych se měla začít o svoje zdraví starat. Po dohodě s maminkou jsem něco nakoupila. Bohužel se maminka z nemocnice nevrátila a tak jsem jí už nemohla pomoci. Ale pomoc jsem potřebovala i já...

1. Uklouzla jsem v koupelně a narazila jsem si žebra. Mazala jsem si je Heat Lotion. Hned první noc jsem celkem dobře spala a za tři dny jsem šla pěšky asi dva kilometry do práce a zase nazpět. V práci jsem to celkem přežila. Po týdnu jsem již skoro nevěděla, že mě něco bylo. Za celou dobu jsem si vzala pouze 12 prášků od bolesti. Pro srovnání, dědeček mé snachy si již dříve také narazil žebra, několik nocí nemohl spát a byl celkem v pořádku až za 2 měsíce. 

2. Zánět kloubu. Bolestivý kloub jsem mazala Heat Lotion. Po několika dnech mě nic nebolelo. 

3. Opaření vřelou kávou, olejem a popálení o troubu. Ihned jsem opařená a popálená místa postříkala Aloe First a natírala Gelly. Jen v jednom případě mě pokožka zůstala pár dní trochu narudlá. Vůbec mě nic nebolelo. 

4. Krvácení z nosu. Při zavazování boty mě začala téct proudem krev z nosu. Asi mě praskla žilka. Hned jsem si vystříkala a vytřela nos Firstem. Krev přestala za chviličku téct. 

5. Vnější hemoroidy zmizely po natírání Gelly.. 

6. Popraskané paty. Mívala jsem dost často popraskané paty a někdy dost bolestivě. Nyní mám klid. Paty si natírám Gelly a jsou hladké. 

7. Dříve když jsem měla zánět průdušek, trvalo to hodně dlouho, než jsem byla v pořádku. Mívala jsem hodně vysoké horečky i přes čtyřicet stupňů. Kvůli kašli jsem nemohla ani pomalu spát. Musela jsem užívat antibiotika. Teď co znám výrobky FLP se léčím sama a bez antibiotik. Dvakrát jsem zmokla na kole a hodně se prochladila. Dříve bych byla hodně dlouho nemocná a teď byl průběh lehký asi jen týden a bez horeček. Skoro vůbec jsem nekašlala. Piji téměř pravidelně maličké množství Aloe Gelu nebo Aloe Berry Nectaru a když mě začaly trápit průdušky, brala jsem Garlic Thyme a natírala jsem se Heat Lotion. 

8. Když mě začíná škrábat v krku a nebo mě začíná rýma, vystříkám si hned krk a nos Firstem a mám klid. 

9. Jednou v létě, když bylo hodně horko, jsem byla v Brně. Zpotila jsem se a odřela si do krve stehna na vnitřní straně. Hrozně to bolelo a sotva jsem šla. Měla jsem v kabelce vzoreček Aloe Vera Gelly a Lips. Šla jsem na toaletu a bolavá místa jsem si natřela. Byla to nádherná úleva. Za dva dny jsem měla stehna zahojená. 

10. V únoru letošního roku jsem držela náš hubnoucí program. Za 9 dní jsem ubrala na váze 5 kilogramů a například v pase 7 centimetrů. Co je ale hlavní, že nenastal tak zvaný Jo-Jo efekt. Sice jsem asi 1 kilogram zase přibrala, ale míry v pase a přes boky mám stejné. Nosím oblečení o 1 číslo menší než dříve. Při hubnoucím programu jsem nepociťovala hlad a nebyla jsem vůbec unavená. Výhodou tohoto programu bylo, že jsem dostala všechny potřebné výživové látky. 

11. Aloe Ever Shield Deodorant. Během let jsem vyzkoušela několik deodorantů, ale nebyla jsem s nimi spokojená. Hlavně v létě, když bylo horko, mi na oblečení zůstávaly v podpaží skvrny a oblečení páchlo potem, takže jsem je musela stále prát a nemohla jsem je vzít dvakrát na sebe. S naším deodorantem jsem velice spokojená. Sice se potím, ale cítím se čistá, necítím potem a na oblečení nejsou skvrny. Stačí se natřít ráno a vydrží to do večera. 

12. Používám také kosmetiku od FLP, jejíž základ je Aloe Vera. Mám jemnější pletˇa když se nalíčím dekorativní kosmetikou Sonya Colour Collection, lidé mi říkají, že jsem nádherně nalíčená. Poslední dobou jsem dostala několik poklon, že vypadám velice dobře, a mnozí, kteří mě moc neznají, mi nechtějí věřit můj věk.


 

Zkušenosti s používáním produktů

 

Jsem vdaná, je mi 38 let a mám dvě děti ve věku 7 a 12 let. Důvod, proč používám aloe, je především zdravotní. Od narození jsem po dětské obrně. V těhotenství před sedmi lety se ze mě navíc stala diabetička a před dvanácti lety jsem byla operována při problémech se žlučníkem. I toto onemocnění proběhlo v těhotenství.
Neúnosně mě začala bolet záda a klouby. Nedávno jsem prodělala operaci štítné žlázy. Ale co je to vše proti tomu, když vám onemocní dítě. Synovi (7 let) již operovali pětkrát uši, celkově už byl šestkrát pod narkózou. Kdybych o Aloe Gelu a Aloe Firstu věděla již dříve, nemuselo k tolika operacím dojít a kluk by byl zdravý jako dříve. Vždyť mnoho nechybělo, aby z narozeného zdravého kluka byl neslyšící člověk. Kvůli bolesti zad byl od března práce neschopen i můj manžel. Některé výrobky, jako Aloe Berry Nectar, Gin-Chia, Aloe First, Heat Lotion a Gelly používám od ledna letošního roku. Postupně se můj zdravotní stav zlepšuje. Neznám bolesti zad, kloubů, spravila se mi cukrovka (nižší hodnoty při kontrolách), po operaci štítné žlázy jsem šla do práce po pěti týdnech, jizva je perfektně zhojená (při diabetu se všechno hůře hojí). A to nejhlavnější: Nejsem již tak stresovaná, jsem spokojenější, zdravější a netrápí mě tolik bolesti a dostala jsem se do kolektivu lidí, kterým záleží na tom, aby pro své zdraví něco dělali. Své poznatky pak předávají jiným lidem, kteří pomoc potřebují.
Alena F., Šumperk

CHRONICKÉ ONEMOCNĚNÍ JATER
Již mnoho let trpím chronickým onemocněním jater, což je zřejmě důsledek mé obliby v pití dobrého červeného vína. Žádný jiný alkohol jsem nikdy nepil. Játra mám zvětšená a zbytnělá (steatosa). Navenek se tato choroba projevuje nepříjemnými otoky dolních končetin. Vzhledem k faktu, že jsem již starý člověk, který se navíc stále rád a pravidelně napije kvalitního červeného vína, označili lékaři můj zdravotní stav jako trvalý a vzhledem k mému věku již nezměnitelný.
Samozřejmě užívám léky podporující funkci jater jakož i diuretika (léky na odvodnění kvůli otokům). Každoročně
se podrobuji krevním testům a lékařským kontrolám, jejichž výsledky jsou stále tytéž. Před časem jsem se setkal s distributorkou produktů Forever Living slečnou R. J., která mi na základě vyprávění o mých zdravotních potížích nabídla k vyzkoušení nápoj Aloe Berry Nectar, s přihlédnutím k blahodárným účinkům, jež po delším užívání údajně pocítili její známí i členové vlastní rodiny.
Aloe Berry Nectar jsem vyzkoušel a s chutí jej piji ráno a večer. Zhruba po šesti týdnech pravidelného užívání tohoto lahodného nápoje otoky nohou poznenáhlu zmizely. Současně nadešel termín mých testů a lékařské kontroly. Výsledek byl překvapující: Játra zvětšená nejsou a veškeré inkriminované hodnoty jsou v limitu. Protože jsem svůj životní režim nijak nezměnil, připisuji toto zlepšení účinkům nápoje Aloe Berry Nectar.
Dr. J. B. Praha 5

ZÁNĚT MOČOVÉHO MĚCHÝŘE
Je mi 38 let, jsem vdaná a mám dva syny. Až do doby, než jsem poznala účinky Aloe Berry Nectaru a včelího pylu, jsem trpěla opakujícími se záněty močového měchýře. Onemocnění se opakovalo po třech měsících. Vždy jsem dostala dvojitou dávku antibiotik a po čtrnácti dnech jsem nastoupila do zaměstnání. Takový průběh trval tři roky. Po konzultaci s lékařem o postupu další léčby, kdy jsem dostala návrh na hospitalizaci na urologii a podstoupení plastiky močové trubice, jsem tento zákrok odmítla. Měsíc na to jsem se seznámila s produkty firmy FLP, které mě velice zaujaly. Chtěla jsem je všechny odzkoušet a zjistit, jak fungují. Výsledky se opravdu dostavily. Již čtyři roky jsem nebyla v ordinaci urologického lékaře a nebrala jsem žádná antibiotika. Za to vše děkuji Aloe Berry Nectaru a včelímu pylu. (Dávkování: 3x denně 2 polévkové lžíce A.B.N. a 2-3 tablety včelího pylu denně.) Do tří měsíců od doby, kdy jsem začala aloe a pyl užívat, jsem se cítila opravdu v pořádku. Nyní pouze udržuji svůj stav pravidelným pitím Aloe Vera Gelu nebo Berry Nectaru a příležitostně jednou tabletou včelího pylu denně.
Lenka Ž., Rýmařov, září 2000

ZÁNĚT STŘEDNÍHO UCHA
Mám dva syny ve věku 8 a 17 let. Oba trpí záněty středního ucha. Okamžitě, když se projeví nemoc, nanesou na vatičku Aloe Lips, vymastí si ucho zevnitř, natřou vně okolo ucha a do půl hodiny je přejde bolest. Nevzniknou teploty a bez antibiotik se zánět vysuší a rána zahojí. Reakce do 24 hodin se u synů různí. Pavlovi obvykle do 12 - 16 hodin vyteče z ucha žlutý maz, mladšímu Vítkovi se zánět vysuší a já mu pomocí tenké pinzetky vyjmu z kraje ucha suchou kuličku hnisu. Aloe Lips používám na veškeré rány, odřeniny, popáleniny aj. Nepálí, dezinfikuje a při styku s vodou nedráždí.
Dobromila D., Karviná, září 2000

I LÉKAŘ MŮŽE ONEMOCNĚT
S firmou FLP spolupracuji 4 roky. Během této doby jsem rozdala hodně rad na užívání produktů z aloe vera a dalších produktů Forever Living Products pro celé Čechy a Slovensko. Moje rodina, a samozřejmě i já sama, jsme pravidelnými uživateli celé škály těchto výjimečných doplňků výživy a kosmetických přípravků. Pokud se tyto produkty používají při plném zdraví, považujeme za samozřejmost, že se cítíme lépe, vyrovnaněji, že naše pokožka snad ani nestárne, že máme po ruce vždy vhodný produkt podle naší aktuální potřeby. Při narušeném zdraví se náhle tyto produkty jeví jako neodmyslitelní pomocníci při procesu uzdravování. Mohu to potvrdit podle své vlastní zkušenosti.

Kvůli embolizaci plic jsem prožila dobu od začátku prosince 2002 do poloviny ledna 2003 v nemocnici. Závažnost diagnózy si vyžadovala připoutání na lůžko, z toho 2 týdny přísné imobility. Během celé této doby na mém stolku nechyběly: Aloe Lips, Aloe Deodorant, Aloe Toothgel, Aloe First, Aloe Propolis Creme a Aloe Vera Gelly. Lips jsem používala během celého dne na popraskané rty a po ranní toaletě, během celého dne jsem vždy měla po ruce Aloe Deodorant, jehož nevtíravá vůně mi dopřála pocit kulturnosti s vyloučením voňavky, která by se do tohoto prostředí nehodila. Při opakovaných vpichách do žil jsem měla často zánět, tehdy mi od večera do rána pomohl Aloe Propolis Creme, překrytý Aloe Vera Gelly. Stejným způsobem jsem si ošetřovala konečky prstů, odkud mi byla opakovaně odebírána krev. Aloe First jsem v průběhu dne používala ke vtírání do pokožky. Neumím si dost dobře představit toto nemocniční období bez zubní pasty Aloe Toothgel.
Po propuštění z hospitalizace jsem pokračovala v užívání dalších produktů: A-Beta-CarE, Fields of Greens, Bee Pollen, Ginkgo Plus, Absorbent C, Royal Jelly, Nature-Min, Gin-Chia. Využila jsem své znalosti účinků produktů FLP k tomu, abych si je správným způsobem dávkovala a podle stavu měnila jejich sestavu. Po 4 měsících onemocnění jsem mohla nastoupit do práce a zapojit se i do aktivit firmy. A to navzdory tomu, že kolegové-lékaři tvrdili, že dřív než za půl roku nemám šanci začít pracovat.
Vždy, při každé přednášce, zdůrazňuji osobní spotřebu našich produktů proto, abychom uměli uživateli poskytnout ověřenou zkušenost z jejich používání. Mám radost, že tuto zkušenost mohu potvrdit sama na sobě při vážném zhoršení zdravotního stavu.
MUDr. Emília P.

OČI A ALOE
Každý svářeč či jeho pomocník ví, co je to "nablikat si" do očí. Je to hrozná bolest, jako když máte plné oči písku, a tak se zkouší různé způsoby jak ji zmírnit, např. obklad z kyselého mléka apod. Po dlouhé době se mi opět přihodilo, že jsem měl "nablikáno". Večer se dostavilo známé pálení v očích, což je předzvěst nočních bolestí. Znám výrobek Aloe First, kterým lze dělat výplach očí, a tak stačilo navlhčit dva kousky vaty a přiložit na víčka. Po dvaceti minutách se pálení uklidnilo a já mohl klidně spát až do rána. Po probuzení jsem neměl zarudlé oči, jak tomu bývalo jindy. Doporučuji tento výrobek všem, kteří mívají po svařování problémy. Aloe First lze totiž použít na mnoho dalších problémů, např. na přehřátou, ozářenou i popálenou pokožku.
Josef K., Rýmařov, září 2000

VÝROBKŮM FLP VDĚČÍM ZA SVÉ ZDRAVÍ
S firmou FLP spolupracuji téměř tři roky. Za tuto dobu mám mnoho dobrých zkušeností s jejími výrobky. Když jsem byla oslovena svým spolužákem, měla jsem dost velké zdravotní problémy. Dnes mohu říci, že výrobkům FLP i samotné firmě vděčím za své zdraví. Výrazně se zlepšil nejen můj zdravotní stav, ale i mých blízkých a známých, získali jsme hodně dobrých přátel. Proto bych se chtěla o některé své zkušenosti s vámi podělit.
Před několika lety jsem prodělala vážnou operaci, při které mi byla do těla zanesena bakterie, která se odstraňuje jen silnými antibiotiky. Problémy se stále opakovaly a časté užívání antibiotik mi narušilo celý imunitní systém. Zdravotních problémů přibývalo a poslední kapkou byla chřipka s následným zápalem plic, jehož jsem se nemohla zbavit. Proto jsem se rozhodla užívat přírodní produkty, které mi byly v té době dostupné. Když mě oslovil můj známý, byla jsem ráda, že jsem se seznámila s produkty FLP a začala jsem je zkoušet sama na sobě.
Začala jsem Berry Nectarem. Přidala jsem k němu Nature Min, Absorbent C a Heat Lotion. Asi po dvou měsících jsem sama pozorovala účinky této blahodárné látky. Pokud jsem dříve navštěvovala každé dva až tři měsíce urologa, dnes mohu říci, že jsem navštívila ordinaci až po dvou letech a to proto, abych si nechala udělat odbornou prohlídku ultrazvukem. Jen jsem se ujistila o správnosti svého rozhodnutí. Značně ustoupily i mé pohybové problémy.

ZÁNĚT SPOJIVEK
S firmou FLP spolupracuji téměř tři roky. Za tuto dobu mám mnoho dobrých zkušeností s jejími výrobky. Když jsem byla oslovena svým spolužákem, měla jsem dost velké zdravotní problémy. Dnes mohu říci, že výrobkům FLP i samotné firmě vděčím za své zdraví. Výrazně se zlepšil nejen můj zdravotní stav, ale i mých blízkých a známých, získali jsme hodně dobrých přátel. Proto bych se chtěla o některé své zkušenosti s vámi podělit.
Před několika lety jsem prodělala vážnou operaci, při které mi byla do těla zanesena bakterie, která se odstraňuje jen silnými antibiotiky. Problémy se stále opakovaly a časté užívání antibiotik mi narušilo celý imunitní systém. Zdravotních problémů přibývalo a poslední kapkou byla chřipka s následným zápalem plic, jehož jsem se nemohla zbavit. Proto jsem se rozhodla užívat přírodní produkty, které mi byly v té době dostupné. Když mě oslovil můj známý, byla jsem ráda, že jsem se seznámila s produkty FLP a začala jsem je zkoušet sama na sobě.
Začala jsem Berry Nectarem. Přidala jsem k němu Nature Min, Absorbent C a Heat Lotion. Asi po dvou měsících jsem sama pozorovala účinky této blahodárné látky. Pokud jsem dříve navštěvovala každé dva až tři měssíce urloga, dnes mohu říci, že jsem navštívila ordinaci až po dvou letech a to proto, abych si nechala udělat odbornou prohlídku ultrazvukem. Jen jsem se ujistila o správnosti svého rozhodnutí. Značně ustoupily i mé pohybové problémy.
Můj manžel má na jednom oku poloprotézu. Jelikož stále pracuje s počítači, objevuje se u něho často zánět spojivek. Začal tedy používat Aloe Activator jako kapky do očí. Při problému jednu kapku každou hodinu. Kombinuje to s krémem Aloe Gelly, který si dává pod protézu. Výsledek je jednoznačný. Aloe Activator jsme odzkoušeli i u syna a dcery při problémech s ječným zrnem. Opět jsme kapali každou hodinu jednu kapku. U syna po druhém kapání problémy ustoupily úplně a dcera měla po problémech po třetím kápnutí kombinovaným s obklady z Aloe First.
Zavítali jsme i do oblasti stomatologie, když měl manžel problém se zubem, domluvil se se svou ošetřující lékařkou a používali k léčbě Aloe First a Aloe Gelly. Lékařka mu otevřela zub, nejprve mu vstříkla do zubu First a následně aplikovala Aloe Gelly. I zde byly výsledky vynikající. Po těchto zkušenostech navštívil manžel jiného stomatologa, ne jako pacient, ale jako distributor, a nabídl mu Aloe Gelly na vyzkoušení. Při koupi další tuby nám lékař sdělil, že používá aloe při operačních zákrocích a velice se mu osvědčila. Dále Gelly používá při léčbě parodontózy. Klasické prostředky, které aplikuje pomocí injekční stříkačky, při vytažení místem vpichu uniknou. Gelly se dá velice dobře do stříkačky nasát a tento efekt se neprojevuje. Přejeme všem hodně dobrých zkušeností s našimi výrobky.
F. a J. G., Šumperk

BRADAVICE
Bradavici na stehně jsem u postiženého několik týdnů, pravidelně každý večer po osprchování, potírala Aloe Gelly a přelepila polštářkovou náplastí. Brzy jsem zjistila, že bradavice začíná podrůstat zdravou kůží, až se oddělila a kůže v tomto místě byla zacelená a hladká.
Jarmila P., Rýmařov

FLP A SPORT
Rekreačně jezdím na kole a začal jsem používat Absorbent C a Gin-Chia. Cítím zlepšení výkonu a lepší regeneraci.
Jaroslav B., září 2000

GYNEKOLOGICKÉ POTÍŽE
Vážení spolupracovníci, ráda bych se s vámi podělila o zkušenost, kterou jsem získala s produkty FLP. I když jsem o nich věděla déle než dva roky, vždy se mi zdály hodně drahé, a tedy nedostupné. To však jen do doby, kdy se dostavily gynekologické problémy a já musela nastoupit do nemocnice na kyretáž. Předoperační vyšetření potvrdilo 5 cm velký myom na vaječníku a po zprávě z hystologie mi lékař oznámil, že operaci musí za šest týdnů zopakovat, protože mám v děloze předrakovinné buňky. Svěřila jsem se s tímto problémem paní V. Janatové a ona mi doporučila užívat gel, včelí pyl, Lycium a Omegu 3. Užívala jsem tyto produkty poctivě a věřila, že mi pomohou. Když jsem pak znovu nastoupila do nemocnice a šla na předoperační vyšetření, lékař zjistil, že žádný myom již nemám, i když v posledních záznamech byl. Měla jsem z toho velkou radost a pacientky, které se mnou byly v nemocnici, nechápaly, proč se směji, když nejsem zdravá. Po nové operaci mi asi za deset dnů přišla domů z nemocnice zpráva, že jsem v naprostém pořádku. Tímto bych chtěla poděkovat paní Vlastě Janatové, že mi ukázala i jinou cestu k uzdravení. Nebýt těchto produktů, měla bych dnes odstraněny všechny ženské orgány tak, jak mi řekli lékaři. Po této zkušenosti jsem se i já stala distributorem firmy FLP a pomalu se učím od svých sponzorů pana Másla a paní Janatové.
Jindřiška P., Vichová nad Jizerou

POMOČOVÁNÍ, NECITLIVOST V NOHÁCH, PSYCHICKÁ NEURÓZA
57letá paní, již 7 let upoutaná na vozíčku trpěla vedle pomočování také necitlivostí v nohách a psychickou neurózou. Poté, co začala užívat třikrát denně půl lžíce Aloe Berry Nectaru a včelí pyl, se její stav začal zlepšovat. Po čtyřech dnech užívání vydržela již půl dne bez pleny. Po čtrnácti dnech se jí vrátila citlivost do nohou, po dlouhé době se začala usmívat a dostala znovu chuť do života. Po měsíčním užívání se zásadně změnila její psychika a pomočování zcela zmizelo.
Jarmila P., Rýmařov

TUBERKULÓZA
Bacil TBC, léčba 6 měsíců v Žárech, nechuť k jídlu, hubnutí, deprese. - Po konzultaci s lékařem, který nebyl pro ani proti aloe, začal pacient užívat Berry Nectar. Během jednoho týdne se spravila chuť k jídlu, posílil se organizmus a po šesti týdnech byl pacient vyléčen.
Dávkování: První týden dvakrát denně velký panák, během šesti týdnů celkem tři litry. V současné době jeden litr za tři měsíce.
Nemáš, Horní Město

DOPIS OD ZÁKAZNÍKA ZE ŠTĚPÁNOVA U OLOMOUCE
Objednávám si u vás 1 ks Aloe Ever-Shield Deodorant.

Mohu potvrdit, že ačkoli se mi po jiných deodorantech objeví podráždění a vyrážka, po tomto přípravku nemám žádné problémy. Přípravek používám 1 rok.
Jana ze Štěpánova

PORUCHA ŠTÍTNÉ ŽLÁZY


V červenci loňského roku byl můj partner velmi unavený, ospalý a zimomřivý. Měl silnou tachykardii (zvýšení srdeční činnosti) a vysoký krevní tlak. Když se zdravotní stav nezlepšoval ani po odpočinku, navštívil kardiologa. Po řadě vyšetření lékař konstatoval, že musíme navštívit metabolickou ambulanci, protože krevní testy ukázaly, že metabolizmus je naprosto rozhozený. Cholesterol měl hodnotu 28, cukr 8,9 a ostatní hodnoty se nedaly pořádně změřit, což doslovně napsal i přístroj. Játra byla v takovém stavu, že nás lékařka poslala na infekční oddělení a konstatovala diabetes mellitus.
Samozřejmě jsme vše nenechali pouze na jednom lékaři. Po konzultaci jsme se rozhodli navštívit endokrinologický ústav. Tam pan docent konstatoval, že „odešla“ štítná žláza. Diagnóza zněla: „difúzní lymfoidní thyreoiditis – Hashimotova ve stadiu hypofunkce hepatopatie“. Štítnou žlázu začal lékař léčit Euthyroxem a játra jsme začali oživovat pomocí produktů Forever Living Products. Samozřejmě, že jsme byli pod dohledem specialisty, který produkty FLP ani nedoporučil ani nezavrhl. Lékař napsal sice léky, ale všechny měly vedlejší účinky. Proto jsme od samého začátku nasadili:
- 3x denně Aloe Vera Gel 20 ml
- 3x denně Fields of Greens
- 3x denně Garcinia Plus
- 1x denně A-Beta-CarE
- denně 2 litry Aloe Blossom Herbal Tea
- obden Forever B12 Plus.
Léčbu jsme zahájili 2. srpna a do 20. září byly výsledky na takové úrovni, že lékařka konstatovala, že další kontrola bude až za 3 měsíce. Podotýkám, že byl dodržován přísný dietní režim orientovaný na játra a dále byl užíván lék na štítnou žlázu Euthyrox.
Myslím si, že se tato investice bohatě vyplatila. Dnes manžel užívá jen 1x denně Aloe Vera Gel, 2x denně Lycium Plus, 2x denně Arctic Sea Omega-3 a 1x denně Fields of Greens.
Zdenka M., Malacky

ALOE JE PRO NÁS LÁSKA
Seznámily jsme se v nemocnici. Já jsem trpěla soustavnou bolestí a Jana dostávala transfúze. Okamžitě jsme se spřátelily. Onemocněla již před maturitou revmatickou horečkou. Po porodu se její zdravotní stav rapidně zhoršil a po odborném vyšetření byla stanovena diagnoza: Lupus erytematodes disseminatus, lupoidní nefritis. Anemia sec. Užívala Prednison, Cyclophosphamid, Aktiferin. Jen přežívala. Během tohoto desetiletého období byla dvakrát do roka hospitalizována v nemocnici.
Já od roku 1989 neustále trpěla bolestmi rukou, nejdříve jedné, potom i druhé, silnými migrénami, boreliemi. Lékaři si se mnou nevěděli rady, a tak mi poradili, ať se naučím žít s bolestí. Nevzdávala jsem se a hledala možnost jakékoli úlevy. Když jsem poznala Janu, mé úsilí se znásobilo. Vyzkoušely jsme lidového léčitele, minerály z mrtvého moře. Ulevilo se nám jen na velmi krátké období. Pak jsem dostala nabídku stát se distributorem výrobků FLP. Po vyzkoušení krému Aloe Heat Lotion jsem pocítila obrovskou úlevu a po tolika letech utrpení jsem věřila, že aloe je to pravé. Začala jsem pravidelně užívat Aloe Berry Nectar a tablety propolisu, pylu a Gin-chia.
Nemohla jsem se dočkat, až o tom zázraku budu vyprávět Janě. Vzhledem k nálezu v moči a bolestem ledvin jsem jí doporučila Aloe Berry Nectar, propolis, pyl, mateří kašičku a Pole zeleně. Po měsíci užívání byl výsledek takový, že moč byla naprosto čistá, ale krevní obraz byl velmi špatný. Přidaly jsme A-Beta Care, Omegu a kvůli oslabenému srdci a malátnosti Gin-chia a Nature Min. Po třech měsících byl stav opět kritický a hrozila hospitalizace. Janča se rozhodla vyčkat ještě dva týdny a intenzivně užívat výrobky FLP. Věřila, že se organismus brání něčemu dobrému. Výsledek se dostavil po deseti dnech a lékaři se nestačili divit krevním testům, které se výrazně zlepšily. Po dvou letech pravidelného užívání všech produktů FLP je Jana opět ve velice dobrém zdravotním stavu a užívá života.
Firmě Forever Living Products a jejím produktům vděčím za velmi mnoho. Já, moje rodina, mí přátelé a také naše klisna Mája, kterou aloe zachránila před zánětem po těžkém poranění a při kolice, úspěšně používáme všechny produkty.
Aloe je pro nás láska a ZÁZRAK, proto s výrobky FLP pomáhám Všem a ráda.
Janina B., Liberec

NÁDOR NA PROSTATĚ
Otci zjistili asi před rokem nádor na prostatě, měl velmi špatné výsledky krve, hodnotu PSA měl 53 – to je velmi vysoká hodnota. Jelikož jsme se seznámily s produkty FLP, darovali jsme mu Aloe Berry Nectar, který velmi dobře působí na tyto problémy. Po vypití prvního litru šel na kontrolu a hodnota PSA klesla na 4,5, po druhém litru na 1,5 a po třetím na 0,35. Takže je vitální, pracuje, omládl…
Zoltán S., KošiceALERGIE, ŠTÍTNÁ ŽLÁZA
Před rokem jsem na setkání FLP poslouchala lidi hovořící o fantastických zkušenostech a moc jsem chtěla pomoci své dceři, měla potíže s alergií. Vyzkoušeli jsme Berry Nectar a příznaky, jako slzení očí a rýma, ihned zmizely. Předtím byla rovněž často nemocná a Berry jí pomohl i s tímto problémem. Už rok jsme zdraví, celá rodina, dobře se cítíme. Pomohla jsme i mamince se štítnou žlázou, měla vnitřní strumu. Rovněž se jí zmenšily uzliny v prsou, takže i zde jsme zvítězili.
Judita S., Košice

ZKUŠENOSTI S MSM GELEM, ATOPICKÝ EKZÉM
Chtěla bych se podělit o svou zkušenost s novým produktem – MSM Gel. Tento výrobek jsme vyzkoušela v období, kdy končila zima, kdy sníh přes den roztál a v noci všechno znovu zmrzlo. Máme doma pejska a šla jsem ho v noci vyvenčit. Nevšimla jsem si tenoučké vrstvy ledu na chodníku a upadla jsem. Protože mám velice citlivé kosti a klouby, myslela jsem, že se už nezvednu. Silně mě bolela kolena, do kterých se dost uhodila. Naštěstí k nám druhý den přijel známý a donesl nový výrobek – ALOE MSM GEL, který mi ihned nabídl k vyzkoušení. Dva a půl dne jsem si s ním natírala kolena několikrát denně a opravdu se nevytvořil otok ani modřiny. Krásně to přešlo, ačkoliv jsem první den nedokázala ohnout kolena a ani jsme nemohla chodit. Za dva, tři dny však bylo všechno super, všechny bolesti a problémy byly pryč. Od té doby používám MSM Gel i na klouby a kříž. Jsem citlivá na změny počasí, občas mívám pohybové problémy, takže i vám vřele doporučuji MSM Gel k vyzkoušení. Je vynikající i na krční páteř a na svaly. A je bez vůně, takže ženy ho používají raději než Heat Lotion. V některých případech může ale více zabrat právě Heat Lotion.

Ještě jedna zkušenost. Setkala jsem se s jednou mladou dámou, která pracuje jako manažerka v Košicích a má problémy s atopickým ekzémem. Už téměř od narození se jí projevuje na různých částech těla, ale hlavně na rukou. Styděla se za to a skrývala ruce, velmi psychicky trpěla. Od té doby, co se známe užívá Aloe Berry Nectar a doporučila jsem jí propolisový krém. Před týdnem mi volala a potvrdila, že je to něco fantastického, že jeden den si natřela několikrát ruce a problémy ustaly, ráno se vzbudila a ruce měla krásné, čisté, hladké. Plakala dojetím, že něco takového vůbec existuje, protože se jí pokoušeli pomoci lékaři, hlavně kožní, různými druhy krémů a pouze tento jediný propolisový krém jí pomohl.
Anna Z., Košice

PLÍSNĚ
Léta se věnuji spolupráci s FLP a u stovek případů jsem slyšel o pozitivní zkušenosti v oblasti boje s plísněmi. Díky vyslechnutým zkušenostem jsem uměl lidem poradit, že když použijí First, Activator či Gelly, mohou úspěšně bojovat s plísněmi na nohou, případně si pomohou propolisovým krémem či vnitřním užíváním gelu. Vyslechl jsem několik lékařských přednášek, kde byl tento boj s plísněmi vždy exaktně doložený. Představte si, zažil jsem opak! Zažil jsem případ, kde bohužel nebyl problém plísně na prstech nohou řešitelný. Nepomohl ani First ani Activator, dokonce kombinace propolisového krému či Gelly, nejrůznější variace nevedly k úspěchu, protože nepříjemné těžkosti přecházející až do bolestivých, krvácejících stavů aloe vera neřešila kvůli problému s hydratací vyvolané vlhčením. Samozřejmě další lékařská přednáška vnukla myšlenku použít sušící prostředky.
A teď si představte, že tento problém vyřešila kosmetická kazeta Aloe Fleur de Jouvence, respektive pudrový základ pro pleťovou masku. Na první poslech se to zdá až podezřelé, ale za tuto zkušenost vděčím MUDr. Porubské. Zmíněna varianta překonala všechna má očekávání a během pár dnů problémy, které byly kvůli vlhčení několik měsíců neřešitelné, tento vysoušecí přípravek jednoznačně vyřešil.
Rudolf H., Komárno

„ZÁZRAČNÉ“ ÚČINKY ALOE VERA
Aloe vera má podle mých zkušeností takové účinky, že zvládne opravdu ledacos. Akutní stavy ustupují po 2-3 dnech, chronické potíže pominou přibližně za polovinu času, po který trvají.
Už od narození mám problémy se zády. Křiví se mi a navíc mám i záněty sliznic a průdušek. Nosní a krční mandle mám odstraněné, stejně jako slepé střevo. Oční záněty mi lékaři dlouhodobě léčili jako alergické, ale bez účinku. Od sedmi let jsem chodila na dětskou gynekologii a později jsem musela podstoupit i zákrok, avšak bez výrazného úspěchu.
Opravdu mi pomáhá Aloe Vera Gel a mohu ho používat i dlouhodobě bez jakýchkoli vedlejších účinků. Podobně i Aloe Activator, který je vhodný do očí, nosu, uší, na otevřené rány, při gynekologických potížích a po operaci hemeroidů.
Moje zdravotní problémy trvají už více než čtyřicet let, a proto moje léčba bude trvat dvacet let. Ale moje akutní záněty ustoupily a zdravotní problémy postupně ubývají. V letech 1965 a 1996 mi lékaři sdělili, že do roka určitě zemřu na rakovinu, a že se na ně mohu obrátit, když budu mít bolesti. Přežila jsem.
Aloe má nejen anestetické účinky, ale zmírňuje záněty a má antibakteriální a antivirové účinky, proto odstraňuje příčiny všech mých zdravotních problémů. Když jsem měla zvětšené uzliny a byla jsem slabá, i tehdy mě zázračné účinky aloe vera příjemně překvapily, stejně jako mé blízké i lékaře.
Vyzkoušejte aloe vera a všechny vaše problémy se začnou postupně řešit.
Alena Š., Plzeň

PSORIÁZA
Psoriáza se u mě poprvé objevila na kolenou a loktech, když mi bylo 15 let. Nechodil jsem po doktorech a zkoušel jsem volně dostupné léky, které měly velmi slabý účinek. Ve třiadvaceti došlo ke zhoršení. V té době jsem pracoval tři měsíce v Německu a psoriáza se rozšířila na ruce a předloktí. Pokožka stále praskala a krvácela, nemohl jsem pracovat. Opakovaně jsem navštívil svého lékaře, který mi předepisoval mnoho různých krémů, ale bez účinku. Nic mi nepomáhalo, a tak jsem to nakonec vzdal. Po několika týdnech se nemoc projevila dalším zhoršením a moje ruce nejen, že praskaly a krvácely, ale ještě opuchly a vůbec se nehojily. Když jsem se náhodou pořezal nebo odřel, rány se nehojily. Místo vytvoření strupů se měnily na psoriázu, a tak jsem opět nemohl pracovat.
Ven jsem nevycházel, pokud jsem opravdu nemusel, a i tehdy jsem se snažil úplně zahalit. Jsem si jistý, že si lidé myslí, že mám nějakou infekční nemoc. 1. června 2002 jsem navštívil výstavu, kde jsem se setkal s jednou dámou. Poprosil jsem jí, aby se mi podívala na ruce. Po krátkém rozhovoru moje ruce vyfotografovala a doporučila mi kombinaci přípravků. Používal jsem Aloe Vera Gel, Aloe Propolis Creme a Aloe Liquid Soap.
Když jsme se s onou dámou opět setkali 24. června, byla stejně jako já překvapená výrazným zlepšením za tak krátký čas. Za necelý měsíc, 9. srpna 2002 jsme se znovu potkali a ona vyfotografovala důkaz. Moje psoriáza se úplně ztratila. Od té doby zase naplno pracuji, oblékám se jak chci, a nemusím se obávat, že si mě lidé příliš všímají. Pokračuji v užívání těchto fantastických výrobků a vřele je doporučuji.
Wayne S.

OPAŘENINY, KREVNÍ TLAK
Zkušenost s výrobkem Aloe First má kolegyně mé dcery. Jednou, když vařila zelňačku, otevřela tlakový hrnec, celá se opařila a samozřejmě otekla. Doma mají pejska a ten jí naneštěstí skočil právě na postiženou ruku. Poraněné místo poškrábal a rána začala hnisat. Přišla ke mně dcera a pověděla mi o této neblahé zkušenosti své kolegyně. Pozvala jsem jí k nám, a na poraněné místo nastříkala Aloe First asi dvakrát v jeden den, a ještě druhý den ráno. Pak už jsem jí nepotkala, a tak jsem se zeptala dcery, co je s kolegyní. Řekla, že mi velmi děkuje, a že je až neuvěřitelné, jak ty puchýře, které hnisaly, zmizely. Nyní ukazuje celé rodině, jak se jí všechno po aloe zhojilo.
Já osobně mám zkušenost s Aloe Vera Gelem. Mám problémy s kolísavým krevním tlakem, vyzkoušela jsem už velké množství léků, i nyní beru léky na krevní tlak. Začala jsem však užívat jen jednu místo dvou tabletek denně. Tlak se mi i přes to vyrovnal a když jdu k lékaři a měří mi krevná tlak, nevěřícně se mě ptá, zda opravdu beru jen jednu tabletku. Ano, ale pravidelně užívám i Aloe Vera Gel, který mi tlak udržuje.
Alžběta Č.

ALERGIE, CHŘIPKY
S výrobky aloe vera pracuji asi rok. Mám tři dcery, z nichž prostřední (desetiletá) je alergik. Na dvanáct ze třinácti vpichů do ruky měla před dvěma lety alergickou reakci. Opravdu jsme už nevěděli, co dělat, protože její zdravotní stav byl rok od roku horší. Až minulý rok na podzim jsme jí zkusili nasadit aloe. Následně to byla první zima a jaro, kdy se obešla bez antibiotik, bez léků a její zdravotní stav je velmi dobrý. Začala pít čaj z květů aloe, dále Berry Nectar, postupně jsme jí nasadili vitaminy Kids, Ginkgo Plus a včelí propolis.
Celá rodina užívá tyto výborné produkty a mohu potvrdit, že jsme celou zimu poprvé přežili bez antibiotik a téměř bez chřipek. Měli jsme sice virózu, ale ta trvala pouhé dva, tři dny.
Marián P., Bánov

PARKINSON, ALZHEIMER
Rád bych se podělil o své zkušenosti s výrobky aloe vera. Parkinsonova a Alzheimerova nemoc jsou vážné a neléčitelné choroby a právě proto se mi zdá, že mnoho našich kolegů se s obavou pouští do řešení těchto problémů. Z tohoto důvodu bych vám rád přiblížil vlastní zkušenost a poradil vám, jak můžeme pomoci i my. V lednu jsme měli rozhovor s jednou kolegyní. Dlouho se rozhodovala a pomalu začala zkoušet naše produkty. V březnu nám prozradila, že její maminka je hospitalizovaná s těžkou Alzheimerovou chorobou a že prakticky už ani nejí. Chodí ji navštěvovat, vezme jí na tři, čtyři dny stravu a přesně jí to rozdělí. Mnohokrát se stane, že maminka už ani neví, kdo přišel na návštěvu, a když si povídali o rodině, téměř nic si nepamatovala. Řekli jsme jí, že zkusíme trochu pomoci. Poradili jsme jí, aby nasadila produkty Aloe Vera Gel, Ginkgo Plus a Royal Jelly. Mohu vám říci, že po třech týdnech této terapie se nám kolegyně svěřila, že přišla k mamince a ona celou dávku třídenní stravy snědla za jeden den. Byl to první projev zlepšení tohoto onemocnění. Potom si řekli, že když se stav zlepšil, vezmou jí z ústavu a půjdou navštívit rodinu v okolí Komárna.Když tam přijeli, začali si povídat o tom, jak byli minule na návštěvě a maminka se chovala tak, jako by odtud nikdy neodešla. Pamatovala si všechny, se kterými se setkala. Během tří týdnů nastalo v tomto případě fantastické zlepšení. Nechci říci, že jsou to zázraky, ale pravděpodobně jde o to, jak řekl i pan dr. Košlík, že když do organizmu dodáme takové látky, které mu dlouhou dobu chyběly, tak se sám postará o vyřešení celé řady problémů v procesech, které v lidském těle probíhají.
Karol C., Bratislava

GYNEKOLOGICKÉ POTÍŽE, KOŽNÍ PROBLÉMY
Moje snacha byla před třemi lety těhotná a měla velké gynekologické potíže. Pravidelně chodila po doktorech, ale bohužel nic jí nepomáhalo. Tak jsem se rozhodl udělat první krok a přesvědčil jsem snachu, aby začala užívat čistý Aloe Vera Gel a na vnější problémy používat Aloe First. Dnes má vnučka více než dva roky a mohu říci, že od narození nebyla nemocná. Takže v rodině je pohoda, a to je něco úžasného. Je to právě díky výrobkům aloe vera, která máme doma stále po ruce.
Ale rozhodl jsem se sdělit vám ještě jednu zkušenost. Před dvěma lety jsem se seznámil s jednou paní, která se velmi styděla za své ruce, a proto je skrývala. Dozvěděl jsem se, že i každé slabé poškození pokožky jejích rukou mělo za následek hnisání prstů i celé ruky a ona s tím nemohla nic dělat. Došlo to až tak daleko, že se jí ohnul konec prstu a ona už ho nemohla narovnat. Stále se to zhoršovalo, bylo to hrozné. Používala různé masti, ale nic nepomáhalo. A tak jsem se znovu rozhodl pro naši věc – začala užívat čistý Aloe Vera Gel a zevně First a Gelly. Ze začátku jsem jí poskytnul jenom vzorky, ale zlepšení bylo otázkou jednoho týdne. Potkali jsme se ve městě a ona mi říkala, že to mělo fantastický účinek. Poradil jsem jí, aby si odstranila ty různé černé masti ze svých rukou a aby nepoužívala nic jiného, jen zmíněné výrobky FLP a aby měla ruce odkryté. Ten účinek byl opravdu úžasný a dnes je ona paní v našem kolektivu. Sama si dávkuje produkty a stala se dalším přítelem a členem naší rodiny.
Pavel K., Humenné

ARTRITIDA
Chtěla bych vám jenom říci o úspěchu, jaký mám s Aloe MSM Gelem. Používám ho na svůj artritický krk a klouby a mohu s nadšením prohlásit, že uvolnění bylo téměř okamžité. Je to úžasný výrobek!
Diane C.

AKNÉ
Moje 10-tiletá dcera už více než rok trpí teenagerským akné. Někdo mi doporučil Aloe MSM Gel a po pouhých dvou dnech se zčervenání dramaticky snížilo. Pokračovali jsme v používání dva týdny a akné téměř úplně zmizelo. Nyní ho dcera používá jako součást své denní péče o pleť.
R. H.

TUHNUTÍ ZAD, POŠKOZENÝ SEDACÍ NERV
Před osmi lety jsem při lyžování spadl na led a poškodil si dvě obratlová lůžka ve spodní části zad. Před čtyřmi lety jsem si nechal problém operativně odstranit, ale následně se velmi poškodil můj sedací nerv. Zažíval jsem tu bolest denně, hlavně ráno. Když jsem měl dobrý den, záda byla jen ztuhlá, ve špatných dnech vystřelovala bolest až hodinu. Nyní používám Aloe MSM Gel už 2 týdny, ráno a večer a jsem schopný ráno vstát bez bolesti a téměř bez ztuhnutí.
Pat A.

BOLEST PŘI ZLOMENÉM ZUBU
Jednou v noci mi zavolal kamarád, že má zlomený zub. Doporučila jsem mu Aloe MSM Gel, který si vtíral do dásní a dal si ho i na vlněnou vložku, kterou si dal na zub. Bolest odešla po pěti minutách! To koukáte, co?
Donna W.

ÚRAZY
Už několik let sbírám zkušenosti v rámci rodiny a u svých známých. A nyní ta nejčerstvější, nejaktuálnější. Při vinobraní, při lisování, si jeden známý přiskřípl malíček. Jsem moc „ráda“, když dojde k takovým neštěstím, protože pak zřetelně vystupují do popředí výsledky našich produktů. Díky Aloe Activator bylo totiž vše během deseti dnů perfektně zhojené, i když to zpočátku vypadalo na to, že by se se zraněním mělo jet na chirurgii. Naštěstí však na to nebyl čas, protože známý musel nastoupit službu. Výsledek je vskutku fantastický. Když jsme se opět setkali, první věcí bylo, že nám ukazoval, jak malíček vypadá nyní.
Jeden z našich dalších známých měl daleko horší nehodu – spadl pod vlak a měl těžký úraz hlavy. Teď se již pohybuje, mluvit sice ještě nedovede, ale pomocí pera a papíru již umí sdělit, co potřebuje. A co mu pomáhá? Ginkgo Plus přes žaludeční sondu, koktejl Forever Lite, Aloe Vera Gel a další produkty.
Erika B., Štúrovo


CHŘIPKA U DĚTÍ
Asi před třemi týdny měli moji dva malí synové chřipku. Jsou to velmi živí tvorečkové, takže když pak vidíte, že posedávají, polehávají a nic neříkají, je zle. Samozřejmě, měli zvýšenou teplotu, dostali zvýšenou dávku Berry Nectaru, poté Garlic-Thyme a polovinu propolisové tablety. Ten mladší šel druhý den do školy úplně fit, dostal jen Berry Nectar asi tak štamprli dvakrát odpoledne a večer před spaním, v noci jsme jej budili ještě dvakrát a ráno před odchodem do školy dostal další dávku. Toho staršího to chytlo večer. Ráno měl teplotu 38,6 až 38,8. Nasadili jsme to samé, zvýšené dávky Berry Nectaru asi 5-6krát během dne, 3krát za den spolkl česnekovou tobolku Garlic-Thyme a přibližně každých 5 hodin dostal polovinu propolisové tablety. To samé se opakovalo v noci a druhý den ráno měl teplotu 36,5. Takže byl fit a mohl pokračovat v běžném dovádění.
Peter B.

CHŘIPKY SE BÁT NEMUSÍME
Dnes jsem měl po dlouhé době konečně možnost přečíst si noviny, a v nich hned na prvních stranách – Panika, Chřipka, Chřipková Epidemie, Slovensko čeká stoletá chřipka apod. Lidé vracejí očkovací vakcíny, protože jim nevěří. My, „staří foreveráci“, když si dáme Aloe Blossom Herbal Tea, Aloe Berry Nectar, potom Absorbent C a Forever Kids, se chřipky obávat nemusíme. Nemusíme brát ani žádní vakcíny, za které se platí těžké peníze.
Ivan B., Trenčín

SUCHÁ KŮŽE
V zimním období máme u nás velmi přetopený byt a máme zřejmě i špatnou vodu, takže naše pokožka je velmi vysušená. Používáme na ní samozřejmě všechny naše báječné produkty, ale navíc jsme přišli na zlepšovák. Máte-li doma láhev od First a na dně asi tak 2 centimetry našeho perfektního roztoku, vtlačte do ní celou tubu fialového krému Aloe Moisturizing Lotion a dobře protřepejte. Ve skvělém rozprašovači budete mít perfektní mlíčko, vynikající tonikum. Pokožka je po něm úplně báječná. Dokonce i naše dcera, která měla velmi vážný kožní problém, který zatím nebyl diagnostikován (slupovala se jí celá kůže na chodidle a na dlaních, byla to úplně černá odumřelá tkáň), od té doby, co používá tuto kombinaci, žádné problémy nemá.
Danka C., Šamorín

CYSTY NA VAJEČNÍKU
V dubnu 1999 jsem měla velké bolesti v podbřišku a navštívila jsem svého gynekologa, který zjistil, že mám oboustranný zánět vaječníků. Předepsal mi antibiotika, která jsem užívala jeden týden, ale když jsem přišla na kontrolu, cítila jsem se bohužel ještě hůře. Gynekologická monografie zjistila, že se nejedná o záněty, ale o cysty na obvodu vaječníků velikosti 3x3 a 2,5x2 cm. Léčba byla změněna, měla jsem brát horu léků a denně dostávat injekce. Přiznám se, že jsem si léky vůbec nevyzvedla a začala užívat Berry Nectar, Arctic Sea a dvakrát denně včelí propolis. Tehdy jsme ještě neměli dostatek zkušeností, tak jsem byla opatrná. Po týdnu jsem šla na další kontrolu a lékař fonografem zjistil, že cysta narostla na dvojnásobek. Řekl mi, že v žádném případě nemůžeme takto pokračovat a že je nutná operace. Tehdy jsem se lekla. Chtěla jsem se operaci nějak vyhnout. „Kdyby vám bylo dvacet,“ řekl mi lékař,“můžeme čekat. Ale protože je vám dvacet a půl, nejde to. Bylo by to riskantní.“ To mi úplně stačilo. Šla jsem domů, poradili jsme se a následovala „moje léčba“. Užívala jsem Berry Nectar, každé 4 hodiny tabletku propolis, A-Beta-CarE, lycium, česnek a samozřejmě čaj z květů aloe. Můj ošetřující lékař mě vyzval, abych si přišla dohodnout termín operace. Trvalo asi dva týdny, co jsem užívala tyto výrobky. „Tak kdy bude operace?“ zeptal se mě lékař při další návštěvě. Poprosila jsem ještě o týden, protože jsem se cítila dobře. 5ekl, že on rozhodne, zda půjdu na operaci nebo ne. Vyšetřil mě, tehdy jsem už věděla, že jsem se dala do pořádku, a povídá: „Ale vždyť vy tu nic nemáte!“ Neposlal mě sice na monografii, ale asi za týden na to jsme jeli do Lúček k doktoru Dobríkovi, gynekologovi. Nic jsem mu neřekla, jen jsem ho poprosila, aby mě vyšetřil. Řekl mi, že jsem v absolutním pořádku. Takže mi to potvrdili dva lékaři. To bylo asi dva měsíce od počátku léčby. Mohu říci, že po těch dvou měsících moje problémy ustoupily a díky našim výrobkům dosud žádné nemám. Ale samozřejmě jako udržovací kúru si každý den dávám Aloe Berry Nectar, Lycium Plus, A-Beta-CarE a Arctic Sea Omega-3.
Eva B., Komárno

TRÁVICÍ PROBLÉMY A DOBA UŽÍVÁNÍ ALOE VERA
Jedna známá měla velmi nepříjemné trávicí těžkosti, několikadenní průjmy, potom zase dlouhodobou zácpu trvající až týden. Po dvou týdnech podávání aloe vera gelu těžkosti ustoupily. V tomto případě mohu demonstrovat, jak je důležitá délka užívání. Pokud užívala aloe vera, bylo všechno v pořádku. Po vypití 6 litrů gelu však užívání přerušila a tak asi po dvou týdnech se tyto problémy vrátily. Proto velmi apeluji na dlouhodobé užívání aloe vera, a to hlavně při trávicích problémech.
MVDr. Vojtech L., Topolčany

ZÁNĚT ZÁPĚSTNÍHO NERVU, KLOUBNÍ PROBLÉMY
Při předělávání domu jsem si namohla zápěstí, ale po aplikaci červeného krému (Aloe Heat Lotion) mi bolest do rána nezmizela. Na druhý den pokračovala. Večer jsem znovu použila červený krém, ale bolesti se zintenzivňovaly. Pomyslela jsem si, že červený krém je nevhodný. Umyla jsem si ruku a použila propolisový krém. Bolesti neustupovaly a mohu říci, že byly strašné. Ráno jsme s manželem z moudrých knih diagnostikovali akutní zánět zápěstního nervu. Ty moudré knihy říkaly, že je potřeba užívat analgetika, a já si myslela, že podobné prostředky máme také. Začala jsem tedy používat intenzivněji propolis. Moje největší dávka je 3x2 tablety propolisu. Na krémování jsem si vzpomněla na základě zkušeností Rudy Hledíka, který při naražení ramene propagoval hydratační krém (Aloe Moisturizing Lotion). Řeknu vám, že po těch hrozných bolestech v podvečer jsem si trochu zdřímla a když jsem se vzbudila okolo desáté, měla jsem pocit jako by to ustupovalo. Během noci jsem používala Aloe Vera Gelly a přes den hydratační krém. Třetí den jsem začala rukou hýbat, takže jsem se z toho poměrně rychle sama dostala.
Měla jsem rovněž problémy s koleny, jednak díky stáří, jednak díky nadváze. A mohu říci, že jsem do dnešního dne vybrala už tři kúry Forever Freedom, dohromady to bylo 15 litrů. Když jsem si v poslední době začala rozcvičovat kolena, bylo vše v pořádku. Stálo to, pravda, nějaké peníze, ale zdraví slouží. Takže Forever Freedom účinkuje. Dalším potvrzením tohoto byl telefonát z Modry, že jeden pán užívající Freedom už nepoužívá hůl.
Alžbeta H., Senec

RÝMY
Při uklízení sněhu jsem pracoval až do úplného zpocení a samozřejmě bez čepice a šály. Vzápětí jsem pocítil důsledky, takže u nás ihned stoupla spotřeba Firstu a propolisu. A když druhý den opět napadl sníh a já šel znovu bez čepice a šály, musel jsem zdvojnásobit i dávku aloe vera gelu. A to už má i marketinkové dopady. Proto nezapomeňte, že na Slovensku a v Čechách jsou dnes miliony lidí dotknutých rizikem rýmy a jiných onemocnění. Lidem tedy rychle podat čaj z květů aloe, First a držet v teple, a když už je zle zvýšit dávku gelu a propolisu.
Rudolf H., Komárno

VŘEDOVÁ ONEMOCNĚNÍ, ÚNAVA, STRESY
Jeden můj zákazník na Moravě byl před operací tlustého střeva (vředové onemocnění) a měl z toho panický strach. Doporučila jsem mu užívat čistý Aloe Vera Gel 2x denně ½ deci. Po třech týdnech šel na předoperační vyšetření a lékaři ho poslali domů, že operace není nutná. Já osobně jsem se zbavila dlouhodobých stavů únavy, nespavosti a deprese. Cítím se nyní skvěle, mám energii do práce a cítím se na 35 roků, i když ve skutečnosti mám už 55.
Hvězdoslava M., Brno

VIROVÉ PRŮJMY, ZÁCPA
Aloe vera je výborným prostředkem na zvládnutí různých problémů trávicího traktu, a to i různých virových průjmů u dětí. V obci, ve které působím, zůstaly při epidemii ve škole jen děti, které pravidelně pijí gel, konkrétně Berry Nectar. Jakmile se vám vyskytne tento problém, je nutné sáhnout po tomto přípravku, zvýšit jeho dávky a doplnit vitaminy Forever Kids, a už po několika hodinách ustupují ty vysoké teploty, které často překračují 400C. Tedy po několika hodinách zvládnete těžký stav, který by trval několik dní, a zabráníte dehydrataci organizmu. Na druhé straně je možno pomocí Aloe Vera Gelu zvládnout zácpu, která je rizikovým faktorem rakoviny tlustého střeva. I roky trvající zácpa se dá odstranit pravidelným několikaměsíčním užíváním Aloe Vera Gelu.
MUDr. Ladislav P., Čičov

PSÍ KOUSNUTÍ, OPAŘENÍ
Mého 10-tiletého syna při hraní kousl pes do ruky. Na ruce zůstaly vpichy po psíkových zubech a pořádná modřina. Okamžitě jsme na ruku stříkali First a dávali Aloe Vera Gelly. Chlapec bere pravidelně Berry Nectar a Forever Kids, takže ten dobrý vnitřní základ tam je. Asi za 2-3 dny natírání a stříkání modřina krásně zmizela, rány po zubech se zacelily a do týdne zcela vymizely i drobné jizvičky.
Další reference se týká mé manželky, která se při rozmrazování ledničky opařila horkou vodou. Rychlý průběh hojení při používání First a Gelly mám zdokumentovaný v časových úsecích na fotografiích. Už čtrnáctý den po opaření se vytvořila úplně nová pokožka bez jizev, které obyčejně takový úraz provázejí.
Peter B., Nitra

RŮŽE
Trpěla jsem nemocí suché pokožky na tvářích od deseti let. Hydrokortizonová léčba neměla žádný účinek, ale krém betnovate mi pomohl zbavit se růže na tvářích. To všechno trvalo několik let, krém pomáhal mít růži pod kontrolou, musela jsem se vyhýbat mýdlům a sprchovým gelům. V říjnu 2002 jsem si začala natírat tvář hydratačním krémem, ale ani to nepomohlo. Naštěstí jsem v prosinci téhož roku objevila aloe vera. Po aplikaci Aloe Vera Gelly jsem okamžitě ucítila jak pálení ustupuje. Po pár dnech používání tohoto přípravku byla tvář téměř normální. Začala jsem navíc užívat denně 60 ml Aloe Bits and Peaches, abych bojovala se svým utrpením i uvnitř, aby se pálení už znovu nikdy nevrátilo.
Vanda K.

ASTMA
Jmenuji se Fredy, narodil jsem se o pět týdnů dříve a přežil po dlouhém boji o život. Ve dvou letech mě jako podvyživeného a náchylného na každou infekci, záněty dýchacích cest, astma a s lapáním po dechu jak na intenzivní jednotce, tak i mimo ni, poslali na kliniku pro astma na vyšetření. Výsledek byl takový, že zdravotní sestra řekla mé matce, že neměli čas mě správně vyšetřit a propustili mě domů se dvěma spreji, jedním na preventivní použití a druhým s kortikoidy k užívání po dobu tří týdnů. Následně bych měl opět přijít na vyšetření. Dodnes si pamatuji, i když jsem byl velmi malý, že máma přitom ztratila řeč!
Moje matka byla natolik rozhořčená, že zatelefonovala mé opatrovnici o radu. Výsledkem byly pravidelné dávky Aloe Bits and Peaches, Bee Propolis, Garlic-Thyme a Forever Kids. Zlepšení bylo dost dramatické! Víc už si nepamatuji, jen vím, že jsem mámě musel někdy připomínat, aby objednala víc. Dnes jsem zdravý, spokojený, jsem vyšší a těžší než chlapci v mém věku. Spreje, které mi předepsali na klinice, leží dosud nepoužité v zásuvce.
Freddie T., 3 a půl roku

REVMATOIDNÍ ARTRITIDA
Od roku 1995 se věnuji motorizovanému paraglidingu. Před pár lety jsem trénoval ve francouzských Alpách, ale zjistil jsem, že nemohu v tomto sportu pokračovat kvůli obrovským kloubním a svalovým bolestem. Diagnóza zněla: revmatoidní artrititida. Znamenalo to rovněž, že už nebudu hrát dvakrát týdně na bicí v rockové kapele, ale pouze na půlhodinové session, a ještě za to zaplatím bolestí příští den. Cyklistika, kterou jsem provozoval, abych se udržoval fit, musela být zredukována na krátké vyjížďky ve slunných dnech, kdy bolest díky teplému počasí nebyla tak intenzivní.
K firmě FLP jsem se přidal v září 2001. Našel jsem nové odbytiště pro svůj talent, získal nové přátele a vydělal peníze navíc, skvělé! Potom firma představila Forever Freedom, produkt, který udělal průlom v mé pohyblivosti. Užívám 30 ml denně a vlastně už po dvou týdnech jsem zjistil, že zmizela ranní ztuhlost prstů, šíje a zad, a že už více nepotřebuji protizánětlivé tablety, které jsem do té doby používal. Žádné otoky kolen, žádná bolest!
V současnosti užívám téměř všechny produkty: Bee Pollen pro energii a proti senné rýmě, Absorbent-C a Ginkgo Plus. Aloe Vera Gelly používám proti výtoku z očí při senné rýmě tak, že trochu nanesu na prsty a vpravím do koutku oka. Používám i užasnou zubní pastu Forever Brigit Toothgel, Aloe MPD na mytí čehokoli, Aloe Heat Lotion na bolavé svaly a Aloe Bath Gelée na skvělou relaxační koupel.
Tyto produkty udělaly průlom v mém životní stylu. Šplhám na skály, dělám opět paragliding, jezdím na kole a hraji na bicí jako dřív.
Tony A.

PROBLÉMY S KLOUBY A PLOTÝNKAMI
Od mládí jsem se věnoval vzpírání, vodnímu lyžování, později i golfu a jachtinku. Většina těchto sportů způsobovala extrémní zátěž kloubů a páteře. Nebylo tedy divu, že jsem ve věku 42 let začal mít problémy s kyčelními klouby a plotýnkami. Doktor mi předepsal hromadu léků a doporučil, abych se vzdal sportu.
V této fázi představil FLP nový produkt – Forever Freedom. Díky nedorozumění jsem zpočátku začal užívat jen velmi malé denní množství, takže výsledky by se musely dostavit až po dlouhé době. Až po konzultaci s dalšími spolupracovníky firmy jsem pochopil, že musím dávky zvýšit, což jsem okamžitě udělal. Shledal jsem, že nejefektivnější je brát Freedom v noci. Můj stav se teď rapidně zlepšuje a věřím, že se brzy vrátím na golfové hřiště a plachetnici.
Peter S.

KLOUBNÍ PROBLÉMY
Léta jsem provozoval asijská bojová umění. Při jednom turnaji jsem utrpěl zranění obou kolen, které bylo tak vážné, že lékař doporučoval operaci. Odmítl jsem a místo toho jsem se zapsal do kurzu fyzioterapie. Klouby se zlepšily na takovou úroveň, že jsem cítil bolest a nepohodlí jenom ráno, ve studených nebo vlhkých dnech nebo po náročnější mobilitě.
Před třemi lety jsem začal užívat Aloe Vera Gel a Arctic Sea Omega-3. Oba přípravky opět zlepšily kvalitu mého života, a popravdě řečeno, cítil jsem příležitostnou bolest už jen v chladných a vlhkých dnech. V prosinci 2002 jsem přidal nový přípravek Forever Freedom v dávce 60 ml denně. Během tří týdnů se kloubní pohyblivost významně zlepšila a zmizely i bolesti z chladu a vlhka! Po třech měsících mám kolena jako v 15! Musím říci, že nejen má, ale i mnoho mých známých, kteří předtím užívali gel, zaznamenalo zlepšující účinky Forever Freedom na artritidu během velmi krátké doby.
Richard H.

POCHROUMANÉ KOLENO
Mnoho let fotbalu, rugby a tenisu se podepsalo na mém koleni. Dva roky jsem měl problémy dostat se do a se schodů. Doktoři mě poslali na operaci, ale dvakrát jsem byl poslán zpátky domů kvůli nedostatku postelí v nemocnici. V té době přišla na britský trh firma FLP. Všichni v rodině jsme začali používat produkty, já se zaměřil na alternaci mezi Aloe Vera Gelem a Berry Nektarem. Koleno se začalo zlepšovat… a náhle se objevil nový produkt Forever Freedom. Dychtil jsem po něm, protože jsem nechtěl na operaci! A hádejte, co se stalo. Po několika týdnech (2 denní dávky) se situace velmi zlepšila a dnes jsem schopen brát schody opět jako za starých časů (ob jeden).
Alan P.

 

TOPlist
TOPlist Doporučujeme Vám přečíst si Pravidla a FAQ,