Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.06.2018 05:37:02 

Aloe vera

detoxikace organizmu
TOPlist Doporučujeme Vám přečíst si Pravidla a FAQ,

Detoxikace organizmu... 

 

 


Ročně přijímáme do našeho těla několik kilogramů umělých barviv a množství různých chemikálií. Uklízíte pravidelně svůj byt? Myjete si pravidelně svoje ruce a tělo? Samozřejmě ano. Ale mysleli jste už někdy na to, že je načase si pouklízet svoje vnitřní části těla?

Pro tento účel je vynikajícím prostředkem gel z aloe vera. Postupně vyloučí z našeho těla všechny balastní látky a smetí, které se za dlouhé roky nashromáždily. Rozdíl mezi Vaším vnitřkem před a po užívaní aloe vera gelu je jako mezi močálem a horským jezírkem.


Doporučení: 2x do roka tři měsíce pít aloe vera gel v dávce 0,3 dcl denně.

HARMONIZUJÍCÍ ÚČINEK


Staročínská medicína nás učí o tom, že celý náš život je věčným bojem ženského a mužského principu, jin a jan. Jsou-li v rovnováze, jsme zdraví a cítíme se dobře. Jestliže se jejich rovnováha naruší, přicházejí nemoci. Aloe vera má v tomto smyslu harmonizující účinek.

 
ZVYŠUJE CHUŤ DO ŽIVOTA, ZVYŠUJE SCHOPNOST ZÁTĚŽE


Při užívaní aloe vera se cítíme podstatně lépe než dřív. Zvyší se naše chuť do života, ustupují deprese, zvyšuje se chuť do práce i výkonnost. Obzvlášť to platí u lidí, kteří překonali těžké onemocnění a jsou v rekonvalescenci, a také pro starší lidi, kteří po pití gelu doslova ožívají.

 
Doporučení: pití aloe vera gelu v dávce 2x denně 0,3 dcl po dobu jednoho měsíce, potom 1x denně 0,3 dcl, nejméně další dva měsíce.

 
SNÍŽENÁ  IMUNITA


Díky různým specifickým látkám, které se v aloe nacházejí, aloe zvyšuje imunitu organizmu, a to jak   protilátkovou, tak i buněčnou.


Určite znáte mnoho dětí, ale i dospělých, kteří přestože se snaží chránit před infekcí, stačí nejmenší prochlazení, a hned onemocní.


Určitě znáte děti, které během zimní sezóny využívají někdy 4 až 5 antibiotik, ale stačí otevřít dveře do školky nebo školy, a už jsou opět doma s angínou nebo zánětem průdušek


Často nepomáhají ani kvalitní a dobré léky.

V těchto případech doporučujeme pití Aloe Berry Nectaru u detí (od 3 let) v dávce 0,3 dcl denně.
Nejlépe je začít už v srpnu, a pokračovat ještě 2 měsíce, případně pít Aloe Berry Nectar po celou zimní sezónu v dávce 0,3 dcl denně.


Děti budou méně nemocné, a když už onemocní, budou to lépe snášet.


Podobně u starších lidí nebo po překonaní těžkého onemocnění doporučujeme pití Aloe vera gelu, a to v dávce 1x denně 0,5 dcl po dobu jednoho měsíce, potom ještě další 2 měsíce v dávce 1x denně 0,3 dcl.

 

Všichni žijeme v zamořeném životním prostředí před kterým, bohužel, není úniku. Ovzduší je zamořené splodinami z výfuků aut, průmyslových podniků apod. Kvalita pitné vody je často zpochybňovaná. Půda je zase zamořená zbytky postřiků, aplikacemi pesticidů a umělých hnojiv.
TOPlist
TOPlist Doporučujeme Vám přečíst si Pravidla a FAQ,